Ekogroszek workowany Gryfino

Sklep Pan Groszek oferuje ekogroszek w Gryfinie. W naszej ofercie posiadamy cztery rodzaje tego opału. Ekogroszek workowany w Gryfinie od Pana Groszka zagwarantuje Ci ciepło przez całą zimę. Jakie rodzaje ekogroszku posiadamy? W ofercie jest:

  • Ekogroszek Pan Groszek Red - to bardzo mocny opał, który świetnie sprawdzi się podczas chłodnych, zimowych wieczorów. Jakie są jego parametry? Przede wszystkim doskonała wartość opałowa i kaloryczność, jedna z najwyższych na rynku. Zawartość popiołu w tym rodzaju ekogroszku to zaledwie do 3 proc. Spiekalność wynosi 0 RI, co oznacza, że praktycznie każdy ekogroszek włożony do pieca pali się w całości.
  • Ekogroszek Pan Groszek Orange - to świetna propozycja dla miłośników ciepła. Zawartość popiołu jest minimalnie wyższa i wynosi do 4 proc. Jego wartość opałowa to 27 MJ/kg, czyli jest bardzo wysoka. Ekogroszek pakowany jest w wygodne worki, które są świetne do przechowywania i magazynowania.
  • Ekogroszek Pan Groszek Yellow - ten rodzaj ekogroszku jest równie mocny, jak pozostałe wersje, a jego kaloryczność wynosi 26 MJ/kg. Zawartość popiołu to do 6 proc. Zwykło się mówić, że dobry ekogroszek nie ma więcej niż 10 proc. popiołu. Spiekalność wynosi 0 RI.
  • Ekogroszek Pan Groszek Blue - posiada kaloryczność na poziomie 24 MJ/kg, a zawartość popiołu to do 3 proc. To nasza najtańsza propozycja, która jest ekonomiczna i ergonomiczna.

Ekogroszek workowany w Gryfinie można również kupić, mieszając dwa dowolne rodzaje. Wszystko po to, aby Klienci mogli testować nasz towar i wybrać opcję najlepszą dla siebie.

Gdzie kupić ekogroszek w Gryfinie?

Powyżej przedstawiliśmy propozycje, jakie ekogroszek warto wybrać od Pana Groszka. A czym jest popiół, który powinien być zredukowany w ekogroszku? Popiół to stała, nieco sproszkowana substancja, która pozostaje po spaleniu paliwa. Ogólnie rzecz biorąc, popiół węglowy i popiół drzewny to dwa najczęściej omawiane rodzaje popiołów, chociaż popiół powstaje podczas każdego procesu niepełnego spalania. Ze względu na różnorodność potencjalnych paliw skład chemiczny, a nawet wygląd popiołu mogą się znacznie różnić.

Niecałkowite spalanie oznacza, że ​​podczas spalania materiału nie ma wystarczającej ilości tlenu, aby całkowicie zużyć paliwo. Zamiast wytwarzać się tylko dwutlenek węgla i para wodna, niecałkowite spalanie może skutkować produkcją sadzy, dymu i popiołu. W zależności od tego, co jest spalane, popiół może zawierać różne składniki chemiczne. Jednak głównym składnikiem chemicznym popiołu jest węgiel, z różnymi ilościami innych pierwiastków, w tym wapnia, magnezu, potasu i fosforu - z których wszystkie nie zostały spalone, gdy paliwo było używane. Jeśli zdecydujesz się kupić ekogroszek w Gryfinie od Pana Groszka, możesz mieć pewność, że ilość popiołu zostanie zredukowana do minimum.

Pellet Gryfino

W naszym sklepie dostępny jest pellet workowany w Gryfinie. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zadać sobie przed rozważeniem pieca na pellet, jest: dlaczego to robię? Aby zaoszczędzić pieniądze? Czy w celach ekologicznych? Aby mieć źródło ciepła poza siecią?

Piece na drewno i pellet przeszły długą drogę w stosunkowo krótkim czasie. Możesz mieć w głowie obraz żeliwnych pieców na drewno używanych podczas kryzysu energetycznego lat siedemdziesiątych - brudnych, nieefektywnych, często brzydkich i za dużych. Ponadto piece na drewno często polegały wyłącznie na nieuregulowanym promieniowaniu cieplnym w celu ogrzania domu, co oznacza, że ​​pomieszczenie, w którym znajduje się piec, zamieniło się w saunę, podczas gdy reszta domu przypominała pałac lodowy. Ale te czasy już dawno minęły.

Współczesne piece opalane drewnem i pelletem są znacznie wydajniejsze i palą się znacznie cieplej i czyściej. Występują jako wolnostojące jednostki, które można ustawić na żaroodpornym palenisku lub wygodnie włożyć do istniejącego kominka. Mogą spalać mniej paliwa przez dłuższy czas, zmniejszając zarówno koszt paliwa, jak i liczbę tankowań dziennie. Krótko mówiąc, piece na drewno i pellet są czymś więcej niż tylko alternatywą dla oleju lub gazu, są to rzeczywiste oszczędne, przyjazne dla środowiska jednostki, które są łatwe w użyciu - współczesna wygoda i równie uzasadnione (jeśli nie bardziej) jak inne urządzenie.

Pellet workowany Gryfino

Gdzie kupić pellet w Gryfinie? W Gryfinie możesz wygodnie online zamówić pellet w Gryfinie z naszego sklepu. Pellet od Pana Groszka bardzo dobrze się pali, nie powoduje spieków i jest wydajny. Ponieważ powstaje w czystym procesie, bez chemicznej, zbędnej obróbki jest przyjazny dla Ciebie i Twojej rodziny. Pellet dostępny jest w wygodnych workach, a jego magazynowanie jest bardzo proste. Nasi sprzedawcy chętnie odpowiedzą na wszelkie, nurtujące Cię pytania i pomogą wybrać opał odpowiedni dla Ciebie i dostosowany do Twoich potrzeb. Zakup pelletu dla mieszkańców Gryfina jeszcze nigdy nie był tak prosty. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i sprawdzisz, jakie opcje dostępne są dla Ciebie i Twojej rodziny. Wybierz opał, który pozwoli Ci zaoszczędzić i będzie wysokiej jakości.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews