Pan Groszek wchodzi ze swoją ofertą do Braniewa! Oferujemy ekogroszek workowany i pellet drzewny w niskich cenach. Wysoka jakość oferowanych towarów to nasz wyróżnik, nie tylko w Braniewie, ale również w całej Polsce! Nasze produkty spełniają rygorystyczne wytyczne Unii Europejskiej. Korzystanie z naszego ekogroszku workowanego to w pierwszej kolejności komfort wynikający z małej potrzeby obsługi pieca retortowego. Chcąc przyczynić się do zmniejszenia efektu cieplarnianego, musimy przełączyć się na nowoczesne rozwiązania. Sposoby ocieplania takie jak ekogroszek i pellet z powodzeniem stosowane są głównie na zachodzie. To wszystko ze względu na wysoką wydajność tych paliw oraz mniejsze wydzielanie tlenków siarki i furanów. Każdy z nas chciałby oddychać świeżym powietrzem. Przy pomocy oferowanych przez nas surowców możesz przyczynić się do polepszenia jakości powietrza dla wszystkich.

Czym jest pellet drzewny?

Aby uzyskać dobrej jakości pellet należy starannie dobrać trociny do jego wykonania. Surowiec ten powinien odznaczać się wysoką mocą energetyczną na poziomie 17-19MJ/kg oraz niską zawartością siarki. Korzystając z odpowiedniego pieca do palenia pelletem drzewnym, uzyskamy ogromny komfort. Kotły na pellet są praktycznie bezobsługowe, mogą same się uzupełniać. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy być spokojni o ogrzewanie naszego domu. Pan Groszek Green to pellet drzewny, który oferujemy. Posiada wysoką moc opałową 18MJ/kg i granulację 6 mm, a co najważniejsze - nadzwyczajnie niską zawartością siarki na poziomie 0.01%! Te cechy czynią nasz pellet drzewny paliwem bardzo ekologicznym i wygodnym w użytkowaniu. Produkt ten dostarczamy na paletach przemysłowych pakowanych po 960 kg, zabezpieczonych grubą warstwą stretchu.

Zawartość siarki
Pellet drzewny Green 0,01%
Ekogroszek workowany Blue 0,25%

Dlaczego ekogroszek jest ekologiczny?

Aby ekogroszek spełniał rygorystyczne wymogi Unii Europejskiej, musi zostać pozyskany z wysokokalorycznego węgla brunatnego lub kamiennego o niskiej zawartości siarki. Nasze produkty powstają w wyniku starannej selekcji węgla. Dbamy o to, żeby nasz ekogroszek workowany był suchy i zawierał minimalną ilość wody i substancji niepalnych. Klienci cenią sobie świetną jakość naszego ekogroszku oraz cenę. Pakujemy ekogroszek workowany w szczelne 25-kilogramowe worki, dzięki temu bardzo łatwo przechowywać to paliwo.

Pan Groszek Red – nasz najmocniejszy ekogroszek workowany w Braniewie.

Red to wszystko, co najlepsze w ekogroszku, zawartość popiołu zaledwie 4%, wartość opałowa na poziomie 29MJ/kg i siarka – tylko 0,3%. Pan Groszek Red został wskazany przez recenzentów jako ekogroszek dobry na zimę ze względu na jego wysoką moc. Recenzje naszych produktów znajdziesz na YouTube, fan page na Facebooku - https://www.facebook.com/ekopaliwo/ oraz w zakładce opinie pod każdym produktem. Zapraszamy do sprawdzenia, co o naszych produktach mówią inni!

Grupa wymiany opinii Braniewo

Jeżeli masz ochotę podzielić się opinią na temat jakichkolwiek produktów, nie tylko naszych, serdecznie zapraszamy na grupę. Możesz podzielić się doświadczeniem ze stosowania każdego ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, nie usuwamy nieprzychylnych wypowiedzi. Grupę znajdziesz tutaj – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Skorzystaj z darmowego dowozu do domu!

Staramy się żeby nasi klienci byli zadowoleni z naszej obsługi. Aby to osiągnąć, wprowadziliśmy między innymi darmową dostawę w Braniewie w 48h. Nie musisz obawiać się, że przesyłka nie dotrze lub samochód nie da rady wjechać na twoją posesję. Pan Groszek korzysta z usług spedytorów dysponujących najlepszym sprzętem. Mamy na wyposażeniu wózki ręczne oraz windy pneumatyczne. Oferujemy też wysyłkę za pobraniem.

Jeżeli wolisz porozmawiać bezpośrednio z nami.

Zadzwoń do nas pod numerem 506–048-557 nasi specjaliści rozwieją wszystkie twoje wątpliwości i zadbają o to, abyś uzyskał odpowiedź na pytania, które mogą Cię nurtować. Możesz skontaktować się z nami również poprzez formularz dostępny tutaj – https://pangroszek.pl/kontakt/.

Z czyjej oferty ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego skorzystać w Braniewie? Zachęcamy – Pana Groszka!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Adamczuk

Szybko i na czas

 by Adam N.

Ekogroszek wydaje się ok

 by Olek

W Braniewie warto kupić pellet od Pana Groszka. Towar dobrej jakości.