Ciężko dzisiaj znaleźć dostawcę odpowiedzialnego, który sprzedaje towar wysokiej jakości w niskich cenach. Pan Groszek ma aspiracje do zostania liderem rynku ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, od teraz nasze produkty są dostępne również w Nidzicy. Paliwo, które oferujemy, spełnia rygorystyczne normy Unii Europejskiej, a jego spalanie nosi znamiona ekologicznego. Dbamy o czystość ekogroszku i pelletu, które dla Państwa dostarczamy. Przełącz się na ekopaliwa i zmniejsz wydzielaną do atmosfery ilość tlenków siarki, dioksanów oraz furanów. W czasach dzisiejszych bardzo dużą uwagę przykłada się do korzystania z produktów o pozytywnym oddziaływaniu na środowisko. Takimi właśnie są pellet drzewny i ekogroszek. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Workowany i wysokokaloryczny ekogroszek - dlaczego warto?

Ekogroszek to surowiec pozyskiwany w wyniku starannej selekcji węgla o wysokiej kaloryczności. Aby można go uznać za produkt wysokiej jakości, powinien on posiadać kilka kluczowych cech. Wartość opałowa na wysokim poziomie, niska zawartość siarki i mała ilość produkowanych odpadów. Takie są właśnie nasze produkty! Posiadamy Red, Blue oraz Yellow, każdy z nich sprawdzi się najlepiej w innych warunkach. Red proponujemy najbardziej wymagającym lub na zimę, moc opałowa 29MJ/kg zaspokoi potrzeby każdego, do tego 0,3% siarki, które stanowi ekologiczną alternatywę dla węgla. Yellow przeznaczony jest dla początkujących w paleniu ekopaliwami, 26MJ/kg mocy i 0,3% siarki - ustawienie pieca pod ten ekogroszek workowany nie powinno stanowić problemu. Jest też Blue, odnajdzie się przede wszystkim na jesień, kiedy niskim kosztem potrzebujemy ogrzać dom - 24MJ/kg mocy i tylko 0,25% siarki. Ekogroszek dostarczamy na paletach 80 × 100 pakowanych po 1000 kg. Pakowanie ekogroszku po 25-kilogramów w worki gwarantuje dodatkowy komfort związany z jego użytkowaniem, zapytaj o próbkę za 1 zł i przetestuj sam!

Ekogroszek Węgiel brunatny
Moc opałowa 24-29MJ/kg 7-21MJ/kg
Zawartość siarki 0,3% 0,6 do 6%

Gdzie kupić pellet drzewny dobrej jakości?

Pellet drzewny to jedno z najczystszych obecnie dostępnych na rynku paliw. Jeżeli interesujesz się losami planety, powinieneś rozważyć jego stosowanie. Nasz pellet drzewny pozyskujemy z wysokiej jakości trocin drzew iglastych, pozbawionych chemicznych substancji. Naturalna żywica, która go pokrywa zmniejsza ilość spieków, a to pozytywnie wpływa na komfort jego stosowania. Green, którego znajdziesz w naszej ofercie, cechuje się wysoką mocą opałowa 18MJ/kg oraz bardzo niską zawartością siarki, tylko 0,01% i popiołu 0,6%. Pomimo niemałej ceny za tonę w relacji do węgla, często okazuje się, że stosowanie pelletu drzewnego ze względu na jego wysoką moc opałową jest tańsze od tradycyjnych zamienników. Ten surowiec dostarczamy na paletach przemysłowych 960 kg, pod dom.

Darmowa dostawa w Nidzicy.

Długie doświadczenie na rynku pomogło nam stworzyć system dostaw tak, żeby nie tylko dostarczać za darmo, ale również w sposób przemyślany i wygodny dla klienta. Dostarczamy samochodami wyposażonymi w windy pneumatyczne i wózki ręczne, które zmieszczą się niemal wszędzie. Przed dostarczeniem towaru dzwonimy do klienta celem umówienia konkretnej godziny odbioru. Ekogroszek workowany i pellet drzewny jesteśmy w stanie dowieźć pod same drzwi klienta. Oferujemy też dostawę za pobraniem w niskich cenach.

Dlaczego my?

Robimy wszystko, żeby nasi klienci mogli powiedzieć, że są zadowoleni z zakupów u nas. Posiadamy grupę na Facebook’u, gdzie znaleźć możesz opinie o naszych oraz konkurencyjnych produktach. Niczego nie cenzurujemy. Znajdziesz ją tutaj - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, zapraszamy! Jeżeli poszukujesz więcej informacji na temat ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego zajrzyj na nasz fan page, gdzie publikujemy masę ciekawych artykułów ze świata ekopaliw - https://www.facebook.com/ekopaliwo/!

Obsługa klienta Nidzica.

Masz więcej pytań odnośnie ekogroszku workowanego czy pelletu drzewnego? Jesteś zdecydowany, ale nie chcesz kupować przez internet lub wolisz kontakt bezpośredni? Nie ma problemu. Dla klientów z Nidzicy uruchomiliśmy infolinię dostępną pod numerem 506–048-557 oraz poprzez formularz kontaktowy - https://pangroszek.pl/kontakt/. Specjaliści Pana Groszka chętnie pomogą i doradzą w doborze towaru, zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Chudy

Nie ma lepszego ekogroszku w Nidzicy :D

 by Roman Nowakowski

Pellet jest naprawdę ok

 by Tomek

Zakup pelletu jak najbardziej udany.