Poszukujesz dobrego składu węgla? Świetnie się składa. Pan Groszek od teraz oferuje swoje produkty również w Piszu! Znajdziesz u nas wysokiej jakości, tanie ekogroszki workowane i pellety drzewne. Nasze produkty są zgodne z rygorystycznymi normami unijnymi. W związku z bardzo dużą dbałością o czystość naszego towaru możesz być pewien, że korzystając z ekogroszku i pelletu, który u nas kupisz, korzystasz z paliwa ekologicznego. Nie idziemy na kompromisy a wyroby, które sprzedajemy, zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających.

Ekogroszek workowany 25 kg - dlaczego workujemy to ekopaliwo?

Ekogroszek to opał, który ma być wydajny, wygodny i oszczędny. Workowanie ekogroszku znacząco zwiększa komfort jego składowania i stosowania. W ofercie posiadamy 3 modele - Yellow, Red oraz Blue. Wszystkie z nich są dostępne w Piszu. Moc naszych ekopaliw zawiera się w wartościach od 24MJ/kg do 29MJ/kg, dodatkowo żaden z nich nie przekracza 0,3% siarki. Nie zapominamy też o tak istotnym parametrze jak zawartość popiołu, niezależnie od tego, który ekogroszek workowany wybierzesz, uświadczysz małej ilości produktów ubocznych spalania. Pomimo pozornie wyższej ceny ekogroszku względem węgla, często okazuje się, że ten pierwszy jest tańszy w stosowaniu. Dzieje się tak, ponieważ posiada wyższe moce opałowe. Jeżeli nie jesteś przekonany, skorzystaj z kalkulatora Pana Groszka i oblicz, stosowanie, której metody ogrzewania będzie dla Ciebie bardziej opłacalne. Kalkulator znajdziesz tutaj - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Ekogroszek workowany dla początkujących - co wybrać.

Pragniemy, aby każdy w naszym składzie znalazł coś dla siebie. Posiadamy ekogroszki nie tylko o dobrych parametrach, ale również celowane w konkretne potrzeby. Jednym z dowodów na to jest Pan Groszek Yellow, ten bowiem idealnie sprawdzi się w rękach osoby zaczynającej przygodę z ekopaliwami. Jego moc opałowa - 26MJ/kg ociepli każdy dom, popiół na poziomie 5-7% oszczędzi czasu, a 0,3% siarki wpłynie pozytywnie na jakość powietrza.

Ekogroszek Miał Węglowy Węgiel brunatny
Wysoka moc 29MJ/kg 25MJ/kg 12MJ/kg
Niska moc 24MJ/kg 20MJ/kg 6MJ/kg

Pellet drzewny w Piszu od Pana Grosza - sprawdź najbardziej ekologiczne paliwo.

Pan Groszek lubi rozwiązania nowoczesne, na miarę XXI wieku. Do tej pory pellet drzewny cieszył się zainteresowaniem głównie na zachodzie, w krajach takich jak Holandia. Obserwujemy jednak coraz większe zainteresowanie tym surowcem w Polsce. Wierzymy, że pellet drzewny to przyszłość ogrzewania naszych domów. Uznajemy ten surowiec za rewolucyjny ze względu na ekstremalnie niskie zawartości siarki, w przypadku Green, który produkujemy, jest to tylko 0,01%, praktycznie zerowa emisja niepożądanych substancji do atmosfery. Dzięki osiągnięciu 18MJ/kg mocy opałowej możemy mówić, że mamy do czynienia z biomasą o wysokiej wydajności, a to z kolei pozwala zaoszczędzić pieniądze użytkownikowi. Ostatnim bardzo istotnym elementem, który wpływa na jakość Green, jest zawartość popiołu, tylko 0,6%! Jeżeli jesteś zainteresowany opałem niskoemisyjnym, a jednocześnie wydajnym pellet drzewny jest dla Ciebie, a u Pana Groszka zamówisz go teraz też w Piszu!

Na terenie Pisza dostarczamy za darmo!

Czym byłby dobry produkt bez odpowiedniej obsługi klienta? Staramy się, aby każdy, kto robi u nas zakupy, czuł się traktowany godnie i nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaoferowali darmowej dostawy. Zarówno ekogroszek workowany jak i pellet drzewny dostarczamy pod sam dom przy użyciu pojazdów zdolnych zmieścić się niemal wszędzie. Nasza spedycja umówi się z tobą na konkretną godzinę odbioru towaru, nie martw się, nie dojedziemy, kiedy Ciebie nie będzie w domu!

Kontakt z Panem Groszkiem.

W dobie automatyzacji i rozwoju sztucznej inteligencji brakuje specjalistów, którzy dokładnie odpowiedzą na najtrudniejsze pytania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podjęcie decyzji o zakupie opału na sezon wymaga zaufania ze strony kupującego. Zapraszamy więc do kontaktu z naszymi ekspertami przez telefon 506-048-557 lub poprzez formularz - https://pangroszek.pl/kontakt/. Dla osób zainteresowanych naszym produktem mamy próbki za 1 zł!

Gdzie więc kupić ekogroszek workowany i pellet drzewny przy asyście wysokich standardów klienta w Piszu? Zachęcamy - u Pana Groszka!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Adam Zaluk

Pellet dobrej jakości, szybka dostawa, mila obsluga

 by Władek Ozoń

Mało popiolu, dobrze się pali, nie ma spieków

 by Anna

Kupiliśmy z mężem pellet i jest ok.