Nasz sklep internetowy Pan Groszek tworzy zgrany i doświadczony zespół, który zaopatruje mieszkańców Olsztyna oraz okolic w wysokiej jakości ekogroszek workowany. W ofercie znajdziecie Państwo również pellet drzewny charakteryzujący się wysoką kalorycznością. Proponowane paliwa grzewcze wyróżnia nie tylko jakość, ale i bardzo dobre parametry. Przekłada się to niewątpliwie na satysfakcjonujące grzanie. Materiały te spełniają najwyższe standardy za sprawą niskiej zawartości wody czy niewielkiej ilości zanieczyszczeń, są także wolne od szkodliwych substancji, dzięki czemu efektywność ich wykorzystania stoi na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty produktów dostępnych w atrakcyjnej cenie!

Pellet drzewny dla mieszkańców Olsztyna

Dobrą alternatywą dla węgla kamiennego i brunatnego jest między innymi pellet drzewny. Dla mieszkańców Olsztyna i okolic nasz sklep internetowy Pan Groszek przygotował konkurencyjną propozycję. Wybór tego rodzaju paliwa stałego należy do ekologicznych rozwiązań, gdyż pozyskiwany jest z drewna poddawanego obróbce. Uzyskane trociny zostają na sucho sprasowane, przez co są gotowe do użycia. Dodatkowo w czasie spalania pelletu powstaje znacznie mniej popiołu, co jest ogromną zaletą.

Ekogroszek workowany dostarczamy do Olsztyna

Mieszkańcom Olsztyna bez problemu dostarczymy odpowiednią ilość ekogroszku, pozyskiwanego z węgla brunatnego i kamiennego. Należy podkreślić, że forma drobnego granulatu z niewielką ilością miału ma znacznie lepsze właściwości w porównaniu do wersji klasycznej. Wyróżnia się odpowiednim poziomem wilgotności, niską zawartością siarki oraz satysfakcjonującą kalorycznością. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu.

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Krzysztof Sz.

Ekogroszek jest ok. Nie mam zastrzeżeń. Może nieco do czasu dostawy, ale generalnie jest ok ;)

 by Michał Kozoń

Dobrze zapakowany ekogroszek, generalnie ok. Teraz pora na sprawdzenie jego jakości

 by Tomasz

Super towar. Dobra jakość