Teraz też Iława może skorzystać z ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego od Pana Groszka! Zależy nam na tym, żeby każdy, kto robi u nas zakupy, mógł powiedzieć, że były one udane. Z tego powodu dostarczamy Ci szereg benefitów. Nasz towar jest zarówno ekologiczny, ekonomiczny jak i wygodny w stosowaniu. Od ręki zamówisz u nas wysokiej jakości ekogroszki i pellety, których stosowanie przyczynia się do poprawy jakości powietrza. W porównaniu do klasycznego węgla ekogroszek wytwarza mniej siarki, popiołu i posiada wyższą moc opałową. Sprawdź, który ekogroszek lub pellet będzie najbardziej do Ciebie pasować!

Pellet drzewny bez spieków Iława.

Dbamy o to, żeby nasz pellet drzewny wyróżniał się w tłumie. Bierzemy udział w procesie produkcji i czuwamy nad jego jakością. Pan Groszek Green pozbawiony jest chemikaliów, które negatywnie mogłyby wypłynąć na ekologiczny wymiar jego stosowania. Wysoka moc opałowa 18MJ/kg, zawartość siarki tylko 0,01% i popiołu 0,6%. Te wartości czynią to ekopaliwo przyszłościową alternatywą ocieplania domu. Produkt, o którym właśnie czytasz to pellet o klasie A1 wytworzony z trocin drzew iglastych, co zmniejsza ilość spieków. Dostarczamy go na bezzwrotnych paletach pakowanych po 960 kg, a to polepsza komfort przechowywania.

Pellet Green Ekogroszek
Zawartość siarki 0,01% 0,3%

Ekogroszek workowany o wysokich mocach opałowych.

U nas masz wybór. W ofercie posiadamy 3 różne modele ekogroszku workowanego. Każdy z nich ma za zadanie zaspokajać inne potrzeby. Tym sposobem, jeżeli dokucza Ci zima, potrzebujesz bezkompromisowej mocy, powinieneś sprawdzić Pana Groszka Red. Red to 29MJ/kg, maksymalnie 4% popiołu i siarki 0,3%, rozwiązanie ekologiczne i pozwalające zaoszczędzić pieniądze ze względu na niższe spalanie. Dla osób początkujących mamy Yellow, moc 26MJ/kg, 0,3% siarki i 5-7% popiołu, ten ekogroszek workowany wyróżnia się łatwiejszym dostosowaniem ustawień pieca do jego odpowiedniego spalania. Znajdziesz u nas również Blue, który odnajdzie się najlepiej na chłodną jesień, jego niska cena za tonę wpływa na to, że jest też świetnym ogrzewaniem uzupełniającym. Nasz towar otrzymujesz w workach, to natomiast gwarantuje większy komfort jego przechowywania w porównaniu do kupowania ekogroszku luzem. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że węgiel jest rozwiązaniem tańszym od ekogroszku, nie należy jednak zapominać, że dzięki wysokim mocą opałowym jego spalanie jest mniejsze, co owocuje w mniejsze koszta jego użytkowania.

Darmowa dostawa?

Mamy na celu dostarczanie naszych ekopaliw na całą Polskę. Ze względu na to oferujemy dostawę w każdy jej zakątek za darmo. Również do Iławy. Spedycja, która dowiezie twoje zamówienie, wyposażona jest w pojazdy, które zmieszczą się niemal wszędzie. Dodatkowo dzięki wózkom i windom twoje zamówienie dostarczymy bezpośrednio na podwórko. Umawiamy się z klientem na godzinę, więc nie musisz martwić się o to, że dostawa dotrze kiedy Ciebie akurat nie będzie w domu. Długi staż na rynku pozwolił nam przygotować łańcuch dostawy tak, żeby zapewnić Ci maksymalny komfort.

Dodatkowe udogodnienia dla Iławy.

Staramy się zapewnić użytkownikom naszych towarów różne dodatki związane z robieniem zakupów u nas. Przygotowaliśmy dla Ciebie system punktowy, który pozwala zaoszczędzić pieniądze. Katalog rzeczy do odebrania – https://katalog.pangroszek.pl/, każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy też grupę na Facebook’u, gdzie możesz wymienić spostrzeżenia odnośnie naszych i innych ekogroszków workowanych oraz pelletów drzewnych https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/ - wejdź i dowiedz się więcej o towarach dostępnych na rynku!

Skontaktuj się z nami w Iławie.

Wybór odpowiedniego towaru to nie łatwa rzecz, a na rynku ekogroszku i pelletu bardzo ważne jest zaufanie do dostawcy. U nas zamówisz za pobraniem, zarówno przez telefon jak i przez e-sklep. Jeżeli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas - 506–048-557 lub napisz e-mail https://pangroszek.pl/kontakt/. Nasi specjaliści chętnie doradzą Ci w doborze odpowiedniego produktu.

Jaki skład ekogroszku workowanego wybrać w Iławie? Zapraszamy – wybierz Pana Groszka i zapewnij sobie maksymalną jakość!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Zimi

Nie ma sie do czego doczepic. Ekogroszek super

 by Karol U.

Wybrałem ten ekogroszek najmocnieszy. Na razie jestem zadowolony

 by Tomasz

Pellet dobrej jakości.