Żeby znaleźć odpowiedni skład węgla, trzeba się natrudzić. Sami coś o tym wiemy, dlatego sklep u Pana Groszka służy pomocą w wyborze każdego produktu! Łomża to miasto, w którym nie mogło zabraknąć naszych usług. Tylko u nas znajdziesz tani ekogroszek workowany oraz pellet klasy A1. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czasami ciężko dobrać produkt pasujący do naszych potrzeb samemu. W związku z tym pomagamy na każdym etapie składania zamówienia. Możesz zadzwonić do nas z każdym pytaniem i poprosić o radę naszych specjalistów. Zawsze służymy pomocą.

Tani ekogroszek workowany Łomża. Poznaj naszą ofertę.

Pan Groszek to ekspert, jeżeli chodzi o doradztwo w wyborze odpowiedniego paliwa dla naszego pieca. Dysponujemy ekogroszkiem workowanym o niskiej spiekalności, zapakowanym w wygodne 25-kilogramowe worki. Ten sposób pakowania sprawia, że ekogroszek jest dużo łatwiej składować. Oferujemy paliwa o kaloryczności od 24 MJ/kg do 29 Mj/kg! Nasi klienci cenią je za cenę oraz komfort użytkowania. Każdy z naszych produktów ma swoje specjalne zastosowanie. Tym sposobem na przykład Pan Groszek Yellow jest polecany dla początkujących, a Pan Groszek Red cechuje się bardzo ognistym temperamentem.

Pellet drzewny – Łomża staje się bardziej ekologiczna.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny klasy A1 to produkt uboczny, który powstaje podczas obróbki drewna w tartakach. Klasa A1 oznacza, że nasz produkt powstaje z wysokiej jakości pni drzew, niepoddanych żadnej preparacji chemicznej. Skutkuje to niską emisją tlenków przyczyniających się do globalnego ocieplenia, jak i znikomą ilością popiołu, która wynosi tylko 0,6%. Wartość opałowa na poziomie 18MJ/kg to kolejna zaleta pelletu green, w połączeniu z granulacją zaledwie 6 mm możesz spodziewać się komfortu użytkowania biomasy.

Aby maksymalnie ułatwić życie naszym klientom z Łomży oferujemy darmową dostawę.

Zabezpieczony towar dostarcza nasz spedytor, umawiając się wcześniej na odpowiednią dla Państwa godzinę. Dysponujemy samochodami z windą pneumatyczną, nie tirami, co pozwala nam wjechać prawie wszędzie. Każdy pojazd wyposażony jest w wózek widłowy aby nasze produkty zawsze docierały tam, gdzie życzy sobie tego klient. Ciężar dostawy bierzemy na siebie.

Oszczędności dla odbiorców detalicznych i hurtowych.

Lubimy upraszczać, ale to nie wszystko. Posiadamy ceniony system lojalnościowy dla stałych klientów. Każdy zamówiony na naszej stronie ekogroszek workowany i pellet drzewny w Łomży to punkty dla Ciebie! Posiadamy cały katalog nagród, które możesz odebrać - https://katalog.pangroszek.pl/ jako efekt uboczny zakupów, które i tak byś zrobił.

Jeżeli zależy Ci na planecie, to pewnie wiesz już, że spalanie klasycznego węgla wyrządza jej szkody. Dzisiaj wiele mówi się o globalnym ociepleniu, a miasta starają się zachęcać do przejścia na palenie innymi surowcami. Odpowiedzią na to są ekogroszek i pellet, które cechują się nie tylko niższą ilością wydzielanego CO2, ale też większą wygodą użytkowania. Mniej popiołu i dymu to cechy Pana Groszka.

Warto nam zaufać, ponieważ nie wstydzimy się naszych produktów. Recenzje ekogroszku i pelletu znajdziesz na Youtube. Sprawdź, co o Panu Groszku mówią inni. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Jeżeli jesteś zainteresowany produktem, ale nie chcesz od razu zamawiać całej palety, zapytaj sprzedawcę o próbkę. Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się o nas jeszcze więcej, możesz znaleźć nas też na Facebook - https://www.facebook.com/ekopaliwo/ i dołączyć do grona fanów.

Pellet drzewny lub ekogroszek workowany to dla ciebie nowość? Dopiero wyposażyłeś się w piec i uczysz się jego obsługi? Jeżeli na te pytania odpowiedziałeś tak, to sprawdź naszą grupę na Facebooku Grupa wsparcia - piec na ekogroszek i pellet, testujmy ekogroszek razem!, i bez wahania pytaj o to, co Cię nurtuje. Nad naszą grupą czuwa moderacja. Znajduje się na niej wielu chętnych do pomocy ludzi, którzy służą radą.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz dostępny na naszej stronie kontakt lub pod numerem telefonu 506-048-557, gdzie nasi specjaliści rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości.

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Roman Juras

Wszystko ok. Towar dobrej jakości

 by Tomaszek

Super, wszystko mega ok

 by Paweł

Ja już kupiłem ekogroszek na sezon. Nie ma co czekać. Polecam Pana Groszka.