Żeby znaleźć odpowiedni skład węgla, trzeba się natrudzić. Sami coś o tym wiemy, dlatego sklep u Pana Groszka służy pomocą w wyborze każdego produktu! Łomża to miasto, w którym nie mogło zabraknąć naszych usług. Tylko u nas znajdziesz tani ekogroszek workowany oraz pellet klasy A1. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czasami ciężko dobrać produkt pasujący do naszych potrzeb samemu. W związku z tym pomagamy na każdym etapie składania zamówienia. Możesz zadzwonić do nas z każdym pytaniem i poprosić o radę naszych specjalistów. Zawsze służymy pomocą.

Tani ekogroszek workowany Łomża. Poznaj naszą ofertę.

Pan Groszek to ekspert, jeżeli chodzi o doradztwo w wyborze odpowiedniego paliwa dla naszego pieca. Dysponujemy ekogroszkiem workowanym o niskiej spiekalności, zapakowanym w wygodne 25-kilogramowe worki. Ten sposób pakowania sprawia, że ekogroszek jest dużo łatwiej składować. Oferujemy paliwa o kaloryczności od 24 MJ/kg do 29 Mj/kg! Nasi klienci cenią je za cenę oraz komfort użytkowania. Każdy z naszych produktów ma swoje specjalne zastosowanie. Tym sposobem na przykład Pan Groszek Yellow jest polecany dla początkujących, a Pan Groszek Red cechuje się bardzo ognistym temperamentem.

Pellet drzewny – Łomża staje się bardziej ekologiczna.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny klasy A1 to produkt uboczny, który powstaje podczas obróbki drewna w tartakach. Klasa A1 oznacza, że nasz produkt powstaje z wysokiej jakości pni drzew, niepoddanych żadnej preparacji chemicznej. Skutkuje to niską emisją tlenków przyczyniających się do globalnego ocieplenia, jak i znikomą ilością popiołu, która wynosi tylko 0,6%. Wartość opałowa na poziomie 18MJ/kg to kolejna zaleta pelletu green, w połączeniu z granulacją zaledwie 6 mm możesz spodziewać się komfortu użytkowania biomasy.

Aby maksymalnie ułatwić życie naszym klientom z Łomży oferujemy darmową dostawę.

Zabezpieczony towar dostarcza nasz spedytor, umawiając się wcześniej na odpowiednią dla Państwa godzinę. Dysponujemy samochodami z windą pneumatyczną, nie tirami, co pozwala nam wjechać prawie wszędzie. Każdy pojazd wyposażony jest w wózek widłowy aby nasze produkty zawsze docierały tam, gdzie życzy sobie tego klient. Ciężar dostawy bierzemy na siebie.

Oszczędności dla odbiorców detalicznych i hurtowych.

Lubimy upraszczać, ale to nie wszystko. Posiadamy ceniony system lojalnościowy dla stałych klientów. Każdy zamówiony na naszej stronie ekogroszek workowany i pellet drzewny w Łomży to punkty dla Ciebie! Posiadamy cały katalog nagród, które możesz odebrać - https://katalog.pangroszek.pl/ jako efekt uboczny zakupów, które i tak byś zrobił.

Jeżeli zależy Ci na planecie, to pewnie wiesz już, że spalanie klasycznego węgla wyrządza jej szkody. Dzisiaj wiele mówi się o globalnym ociepleniu, a miasta starają się zachęcać do przejścia na palenie innymi surowcami. Odpowiedzią na to są ekogroszek i pellet, które cechują się nie tylko niższą ilością wydzielanego CO2, ale też większą wygodą użytkowania. Mniej popiołu i dymu to cechy Pana Groszka.

Warto nam zaufać, ponieważ nie wstydzimy się naszych produktów. Recenzje ekogroszku i pelletu znajdziesz na Youtube. Sprawdź, co o Panu Groszku mówią inni. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Jeżeli jesteś zainteresowany produktem, ale nie chcesz od razu zamawiać całej palety, zapytaj sprzedawcę o próbkę. Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się o nas jeszcze więcej, możesz znaleźć nas też na Facebook - https://www.facebook.com/ekopaliwo/ i dołączyć do grona fanów.

Pellet drzewny lub ekogroszek workowany to dla ciebie nowość? Dopiero wyposażyłeś się w piec i uczysz się jego obsługi? Jeżeli na te pytania odpowiedziałeś tak, to sprawdź naszą grupę na Facebooku Grupa wsparcia - piec na ekogroszek i pellet, testujmy ekogroszek razem!, i bez wahania pytaj o to, co Cię nurtuje. Nad naszą grupą czuwa moderacja. Znajduje się na niej wielu chętnych do pomocy ludzi, którzy służą radą.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz dostępny na naszej stronie kontakt lub pod numerem telefonu 506-048-557, gdzie nasi specjaliści rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości.

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
by Roman Juras on Pangroszek.pl

Wszystko ok. Towar dobrej jakości

by Tomaszek on Pangroszek.pl

Super, wszystko mega ok

by Paweł on Pangroszek.pl

Ja już kupiłem ekogroszek na sezon. Nie ma co czekać. Polecam Pana Groszka.