Do zakupu produktów Pana Groszka w Czarnej Białostockiej wielu przekonuje przystępna cena, wysoka jakość i obsługa klienta na wysokim poziomie. Natomiast do palenia ekogroszkiem, wysoka wartość opałowa, ekologiczne zalety jego stosowania i komfort, jaki daje używanie pieca retortowego. Ekologiczny wymiar stosowania ekogroszku to głównie niższe wydzielanie furanów, dioksanów oraz tlenków siarki do atmosfery. Mniejsza ilość popiołu i piece z podajnikiem automatycznym to wspomniany wyżej komfort. Żeby wzmocnić pozytywne doznania ze stosowania ekogroszku nasz produkt workujemy, dzięki temu można go łatwo przenosić i składować w bardziej wydajny sposób. Ekogroszek workowany i pellet drzewny to rozwiązania nowoczesne, dostosowane do współczesnych standardów i wytycznych Unii Europejskiej.

Naturalne i ekologiczne biopaliwo – pellet drzewny.

Nasz pellet produkujemy w wyniku obróbki drewna w tartaku. Jest on czysty od chemikaliów i posiada niską zawartość siarki – tylko 0,01% oraz 0,6% popiołu. Takie wartości pozwalają na nazwanie tej biomasy bardzo ekologiczną. Wartość opałowa 18MJ/kg potrafi ogrzać bardzo duże przestrzenie niskim kosztem. Nasz pellet drzewny dostarczamy na paletach przemysłowych pakowanych po 960 kg i starannie zabezpieczonych stretchem. Jeżeli zależy Ci na jakości powietrza, nie idź na kompromisy i skorzystaj z pelletu drzewnego. Parametry pelletu wpływają na to, że jest on surowcem wysoce ekologicznym.

Dlaczego akurat ekogroszek workowany od Pana Groszka?

Dbamy o to, aby nasze produkty były postrzegane jako towar wysokiej jakości i w adekwatnej do niej cenie. W ofercie posiadamy ekogroszki workowane o mocach od 24MJ/kg do 29MJ/kg. Na te wartości opałowe składa się Red, Yellow oraz Blue. W zależności od sezonu, na który potrzebujesz ekogroszek i potrzeb jeżeli chodzi o powierzchnie ogrzewanego domu, zalecamy różne modele. Red dla przykładu cechuje się najwyższą dostępna u nas mocą – 29 MJ/kg, niską zawartością siarki 0,3% I popiołu – max. 4%. Ten wariant zapewnia możliwie najwięcej ciepła szczególnie w zimie. Jeżeli potrzebujesz tylko dogrzewać dom na jesień, to powinieneś rozważyć Blue, którego cena jest niska, a wartość opałowa (24MJ/kg) odpowiednia na wyższe temperatury.

Ekogroszek workowany Yellow Ekogroszek workowany Red
Moc opałowa 26MJ/kg 29MJ/kg
Zawartość popiołu 5-7% max 4%

Darmowa dostawa Czarna Białostocka w 48 h!

Oferując produkt premium, oferujemy też obsługę klienta o wyższych standardach. Nasze towary otrzymasz z darmową dostawą pod dom. Na wyposażeniu posiadamy samochody z wózkami ręcznymi oraz windami pneumatycznymi. Dzięki temu nie musisz się martwić o to, że przyjedzie do Ciebie tir, który nie będzie w stanie dostarczyć ekogroszku workowanego czy pelletu drzewnego pod sam dom.

Staramy się rozwiązywać problemy, nie je tworzyć.

Hurtowo czy detalicznie?

Posiadamy długi staż na rynku. Doświadczenie, jakie zebraliśmy, pozwala nam na zaproponowanie dodatkowych benefitów poza samym zakupem ekogroszku i pelletu. Kupując u nas, możesz odbierać punkty naliczane do specjalnego systemu. W zamian za punkty oferujemy różne gadżety i przedmioty, na przykład hulajnogi czy narzędzia ogrodnicze. Pełen katalog proponowanych nagród znajdziesz tutaj - https://katalog.pangroszek.pl, zapraszamy, każdy znajdzie coś dla siebie!

Jeżeli poszukujesz ludzi, którzy pomogą Ci w sprawach powiązanych z ekogroszkiem czy pelletem, obsługą pieców, ustawianiem ich i doradztwem w zakresie wyboru produktów zapraszamy na naszą grupę na Facebook - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, znajdziesz na niej wiele opinii również o naszych produktach. Sprawdź też recenzje Pana Groszka na YouTube.

Zachęcamy do kontaktu!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobór odpowiedniego produktu to nie zawsze łatwa rzecz. Chcemy żeby nasz towar spełnił twoje oczekiwania i pasował do twoich potrzeb. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 506–048-557 oraz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/, z chęcią pomożemy!

Jeżeli rozważasz więc zakup taniego pelletu drzewnego i ekogroszku workowanego w Czarnej Białostockiej zapraszamy do zakupów u Pana Groszka! Darmowa dostawa, wysokie standardy obsługi klienta i świetna jakość towarów.

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Madaj

U nas nie ma za dużego wyboru. Cieszę się, że mogłem kupić ten ekogroszek

 by Adam

Ekogroszek dobrej jakości. Polecam