Dobre ceny, wysoka jakość i staranna selekcja półproduktów - tak definiujemy nasz towar. Cechy, które wymieniamy, przekonują wiele osób do zakupów u Pana Groszka. Przystępna cena w zamian za świetną jakość wyróżnia nas na tle konkurencji nie tylko w Nysie! Ekogroszek to surowiec, który posiada wiele zalet, korzystając z niego, możesz spodziewać się komfortu związanego z rzadszą potrzebą uzupełniania pieca. Dzięki swoim właściwością ekogroszek workowany jest surowcem bardzo wydajnym a przy tym ekologicznym. Pellet drzewny natomiast szczyci się ekstremalnie czystym składem, owocującym w niską emisję tlenków siarki. Przełączając się na rozwiązania XXI wieku, czyli na ekogroszek i pellet, przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza w swoim mieście. Nie należy zapominać również o oszczędnościach płynących z użytkowania ekopaliw. Często okazuje się bowiem, że te ogrzewają niższym kosztem od tradycyjnych metod dzięki wysokim wartościom opałowym. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Nysie!

Pellet drzewny - najczystsze paliwo w Nysie od Pana Groszka.

Pellet drzewny powinien posiadać kilka kluczowych cech, aby można nazwać go czystym. Kluczowym czynnikiem podczas określania jakość tej biomasy, jest jej wartość opałowa, zawartość siarki i popiołu. Warto także zwrócić uwagę na granulacje, istotne jest, aby pellet do użytku w domu jednorodzinnym posiadał granulacje na poziomie 6 mm. Pan Groszek stworzył swój pellet - Green na podstawie oczekiwań klientów. Produkujemy go z trocin drzew iglastych, dzięki czemu ograniczamy ilość spieków. Ogromną uwagę przykładamy do tego, aby nasz towar nie zawierał dodatków chemicznych i posiadał odpowiednie parametry. Wartość opałowa Green to aż 18MJ/kg, tylko 0,01% siarki i 0,6% popiołu. Dedykujemy to paliwo osobom, które czystość powietrza cenią sobie najbardziej. Dostarczamy ten surowiec na paletach bezzwrotnych przemysłowych pakowanych po 960 kg.

Co sprawia, że nasz ekogroszek jest ekologiczny?

Starannie selekcjonujemy węgiel, który wykorzystujemy w produkcji ekogroszku workowanego. Wybieramy półprodukty o niskiej zawartości siarki. Nasz ekogroszek workowany spełnia rygorystyczne normy Unii Europejskiej. Dzięki temu korzystanie z naszego opału pomaga zmniejszyć ilość tlenków siarki, dioksanów i furanów wydzielanych do atmosfery. Zakupisz u nas Red, Yellow i Blue, każdy z nich posiada inne właściwości i jest dedykowany użytkownikowi o innej potrzebie. Red to największa moc - 29MJ/kg i tylko 0,3% siarki, moc i ekologia w jednym. Yellow to propozycja dla początkujących, uniwersalne parametry - 26MJ/kg i 5-7% popiołu. Ostatni - Blue jest świetnym wyborem dla zainteresowanych ogrzewaniem uzupełniającym lub poza sezonem, ze względu na niską cenę. Jeżeli jesteś więc zainteresowany zakupem jakościowego opału w Nysie, sprawdź naszą ofertę na e-sklepie - https://pangroszek.pl/sklep/!

Wartość opałowa
Red 29MJ/kg
Yellow 26MJ/kg

Nysa z dostawą za darmo!

Wysokie gabaryty rodzą dużo problemów w procesie dostawy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że transport ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego nie należy do rzeczy łatwych. Ze względu na to, postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i stworzyć system dostaw tak, aby odejmował on problemów klientom. Wykorzystujemy pojazdy zdolne zmieścić się niemal wszędzie, wyposażone w wózki ręczne i windy pneumatyczne, więc dostarczymy towar pod dom. Co więcej, skontaktujemy się z tobą przed dostawą i umówimy na dogodną dla Ciebie godzinę.

Hurtowo czy detalicznie?

Posiadamy długi staż na rynku, który pozwala nam prowadzić przemyślaną sprzedaż hurtową i detaliczną. Przygotowaliśmy system dla zainteresowanych, który umożliwia naszym klientom zaoszczędzenie pieniędzy. Kupując u nas, otrzymujesz punkty, te wymieniać można na różne wartościowe rzeczy, na przykład hulajnogi czy narzędzia ogrodowe. Zachęcamy do sprawdzenia pełnego katalogu tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/, każdy znajdzie coś dla siebie.

Kontakt z Panem Groszkiem w Nysie.

Nasi specjaliści czekają za tobą, żeby pomóc Ci w doborze produktu. Skontaktuj się z nami pod numerem 506–048-557 lub napisz do nas https://pangroszek.pl/kontakt/, odpowiemy na wszystkie pytania, które mogą Cię nurtować.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews