Jako ludzie cenimy sobie spokój i nie lubimy denerwować się rzeczami, które nie mają dla nas znaczenia. Wybór odpowiedniego dostawcy opału powinien być oparty na zaufaniu, cenach i jakości. Pan Groszek stara się być dostawcą skupionym na kliencie i jego potrzebach. Od dzisiaj zakupisz nasze ekogroszki workowane i pellet drzewny również w Opolu. Tradycyjny węgiel jest sukcesywnie zastępowany przez rozwiązania tańsze, bardziej ekologiczne i wygodniejsze. Właśnie do takich należą ekopaliwa, które potrafią zaskoczyć mnogością zalet. Jeżeli poszukujesz odpowiedzialnego sprzedawcy, dobrze trafiłeś - sprawdź, co Pan Groszek ma dla Ciebie!

Nie wiesz, na jaki opał się zdecydować? Pomożemy!

Nasi pracownicy są specjalistami i chętnie doradzą w wyborze paliwa, które najlepiej będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Pragniemy, aby każdy nasz klient był usatysfakcjonowany zakupami u nas. Na terenie Opola dowozimy ekogroszki workowane w trzech wariantach. Red, Yellow i Blue, każdy z nich pasuje do kogoś innego. Red to 29MJ/kg niczym nieskrępowanej mocy opałowej, o niskiej zawartości siarki 0,3% i popiołu - max 4%, jeżeli jesteś wymagający, to jest produkt dla Ciebie. Yellow dedykujemy początkującym, jego moc opałowa na poziomie 26MJ/kg zadowoli każdego, pod ten ekogroszek workowany bardzo łatwo ustawisz piec. Jest też Blue, powinieneś rozważyć jego zakup jeżeli zależy Ci na cenie, nie ustępuje on jednak czystością składu. Jego moc to 24MJ/kg i zawiera on tylko 0,25% siarki!

Ekogroszek Red Ekogroszek Yellow
Moc opałowa 29MJ/kg 24MJ/kg
Zawartość siarki 0,3% 0,25%

Ekologiczne i mocne biopaliwo? To możliwe - sprawdź pellet drzewny.

Mamy coś dla każdego i nie zapominamy też o tych, których przyszłość planety interesuje najbardziej. Pellet drzewny to biomasa o ekstremalnie czystych i ekologicznych parametrach. Pomimo bardzo niskiej zawartości siarki - 0,01% i popiołu 0,6%, pellet wcale nie ustępuje mocą, zawiera się ona na poziomie 18MJ/kg. Obecnie jest rozwiązaniem cenionym głównie na zachodzie, obserwujemy jednak coraz większą jego popularność w Polsce. Green - nasz pellet drzewny klasy A1 dostarczamy na paletach bezzwrotnych pakowanych po 960 kg.

Darmowa dostawa dla Opola.

Zapewniamy naszym klientom maksymalny poziom komfortu. Dzięki długiemu stażowi na rynku przygotowaliśmy system dostawy towaru pod sam dom za darmo! Dostarczamy w 48 h przy użyciu samochodów zdolnych zmieścić się niemal wszędzie, nie tirami. Ponadto umówimy się z Tobą na konkretną godzinę odbioru. Zamawiając nasz pellet drzewny i ekogroszek workowany masz pewność, że dostawę otrzymasz za darmo. Dla zainteresowanych wysyłamy też za pobraniem.

Grupa wsparcia dla klientów z Opola.

Przygotowaliśmy także grupę, na której wymienisz się doświadczeniami z użytkownikami zarówno naszego towaru jak i innych. Nie cenzurujemy wypowiedzi, możesz podzielić się opinią o każdym wyrobie. Dołącz już teraz i zobacz, co mówią o nas inni - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo.

Czy ekogroszek workowany i pellet drzewny się opłaca?

Nie będziemy starali się Ciebie przekonać do zmiany metody ogrzewania domu. Przy wyborze metody ocieplania należy brać pod uwagę komfort jej stosowania, ale przede wszystkim koszta. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Na naszej stronie znajdziesz kalkulator, który pomoże Ci wyliczyć, co przyniesie oszczędności.

Kalkulator ekogroszku - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Kalkulator pelletu drzewnego - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Benefity przy zakupie u Pana Groszka.

Kupując u nas, otrzymujesz nie tylko opał i darmową dostawę, ale także masę udogodnień. Jednym z nich jest system punktowy, który pozwala zaoszczędzić. Zamawiając ekogroszek workowany i pellet drzewny otrzymujesz punkty na konto, wymienisz je na różne wartościowe nagrody. Pełen katalog znajdziesz tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/.

Skontaktuj się z nami w Opolu.

Zadzwoń do nas pod numerem 506–048-557 lub napisz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/, z chęcią pomożemy Ci w doborze produktu. Zapytaj naszych specjalistów o próbkę towaru za 1 zł!

Tani ekogroszek workowany i pellet drzewny na terenie Opola? Tak, to możliwe - skorzystaj z oferty Pana Groszka i ciesz się wysoką jakością opału.

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews