Pan Groszek od teraz oferuje swoje produkty w całym województwie opolskim, a także w Kluczborku. W naszej ofercie znajdziesz ekogroszek workowany i pellet drzewny najwyższej klasy. Każdy z produktów, które oferujemy, wyróżnia się czymś innym i zaspokaja inne potrzeby. Jest Red, Blue i Yellow oraz pellet Green. Ten ostatni polecamy osobom szczególnie zainteresowanym dbaniem o lokalną jakość powietrza. Co więcej, ekogroszek workowany i pellet drzewny wielokrotnie pomimo wyższej ceny za tonę okazują się surowcem tańszym od węgla. Wszystko ze względu na wyższą wartość opałową, która zapewnia dłuższy czas spalania względem tradycyjnych metod ogrzewania. Zmniejsz negatywny wpływ spalania na środowisko i przełącz się na rozwiązania XXI wieku, na ekogroszek i pellet. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla klientów z Kluczborka!

Kluczbork korzysta z pelletu drzewnego – jakie są korzyści?

Pellet drzewny klasy A1 to ekologia w czystej postaci. Główną właściwością tego biopaliwa jest jego duża czystość od niepożądanych substancji. Nasz pellet jest produktem ubocznym obróbki wysokiej jakości drzew iglastych. Korzystając z Green, doświadczysz dużej mocy opałowej – 18MJ/kg, zawartości siarki 0,01% i popiołu 0,6%. Dzięki pokryciu pelletu naturalną żywicą możesz spodziewać się mniejszej ilości spieków. Dbamy o to, żebyś był zadowolony i ściśle kontrolujemy jakość tej biomasy. To rozwiązanie pozbawione jest chemii oraz przyczynia się do zmniejszenia smogu i wydziela bardzo małą ilość tlenków siarki. Zamów pellet i otrzymaj 960 kg od Pana Groszka pod dom!

Ekogroszek workowany – który będzie najlepszy?

Ekogroszek zyskuje coraz większą popularność w Kluczborku ze względu na wysoką moc opałową przy zachowaniu niskiej ceny. Jego główną zaletą jest wysoka wartość opałowa i niskie wartości jeżeli chodzi o substancje niepożądane. Prawdziwy ekogroszek powinien pochodzić ze starannej selekcji wysokokalorycznego węgla. Pan Groszek posiada w swojej ofercie 3 modele, każdy z nich posiada inną cechę szczególną. Red wytwarza bardzo dużo ciepła ze względu na moc opałową 29MJ/kg, polecamy go szczególnie w zimie lub dla bardzo wymagających. Yellow o mocy 26MJ/kg odnajdzie się wśród osób rozpoczynających przygodę z ekogroszkiem, ustawienie pieca pod ten ekogroszek workowany będzie znacząco ułatwione. Jest też Blue, propozycja dla oszczędnych i na jesienne chłody, moc opałowa 24MJ/kg i najniższa cena spośród naszej oferty. Wszystkie z naszych ekogroszków workowanych spełniają rygorystyczne normy Unii Europejskiej i nie przekraczają 0,3% zawartości siarki. Zadzwoń do nas i zapytaj o próbkę towaru!

Ekogroszek Yellow Ekogroszek Red Ekogroszek Blue
Zawartość siarki: 0,3% 0,3% 0,25%
Zawartość popiołu: 5-7% max 4% 3-5%
Moc opałowa: 26MJ/kg 29MJ/kg 24MJ/kg

Kluczbork z darmową dostawą.

Zamów przez e-sklep lub telefon i otrzymaj towar z darmową dostawą. Na wyposażeniu mamy samochody, które zmieszczą się niemal wszędzie. Spedycja skontaktuje się z tobą, żebyś nie musiał martwić się, że przyjedziemy kiedy nie będzie Cię w domu. Wykorzystujemy windy pneumatyczne i wózki ręczne. Ekogroszek workowany i pellet drzewny otrzymasz pod dom!

Po co mi ekogroszek, jeżeli mam węgiel?

My też nie lubimy zmian. Czasami jednak damy się przekonać i często okazuje się, że komfort naszego życia się poprawia. Ekogroszek workowany gwarantuje bardzo dużą wygodę, piec wyręcza nas z dużej ilości pracy. W związku z tym, że pakujemy produkty w worki, oszczędzasz miejsce, czas i poprawiasz wydajność miejsca składowania.

Podziel się opinią!

Stworzyliśmy grupę, na której możesz wymienić się zdaniem odnośnie ekopaliw, z których przyszło Ci korzystać. Jeżeli masz problem z ustawieniem pieca, powinieneś sprawdzić tą grupę. Natrafisz tutaj na wiele ludzi skorych do pomocy, którzy mają duże doświadczenie. Grupę znajdziesz tutaj – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, dołącz już teraz!

Jak skontaktować się z Panem Groszkiem.

Zapraszamy serdecznie wszystkich klientów z Kluczborka do kontaktu pod numerem 506–048-557 lub poprzez formularz kontaktowy https://pangroszek.pl/kontakt/. Chcesz złożyć zamówienie na ekogroszek workowany czy pellet drzewny? Masz jeszcze pytania lub chcesz skorzystać z próbki? Nie jesteś pewien co do tego, który produkt będzie odpowiedni dla twoich potrzeb? Zadzwoń!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews