Ekologia to jeden z najpopularniejszych tematów XXI wieku. Staramy się produkować mniej odpadów, segregować je, a także wybierać produkty, które minimalizują szkody na środowisku. Pan Groszek od teraz oferuje swój ekogroszek workowany i pellet drzewny również w Olkuszu. Ekopaliwa to świetne zamienniki dla tradycyjnych metod ogrzewania. Węgiel często wytwarza duże ilości tlenków siarki i innych niepożądanych substancji, w wielu przypadkach okazuje się też drogi. Ekogroszek i pellet, które oferujemy, pomagają zaoszczędzić pieniądze dzięki wysokim mocą opałowym. Co więcej, wydzielają do atmosfery minimalne ilości chemikaliów. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Olkuszu!

Nowoczesne rozwiązania dla Olkuszu - ekogroszek workowany.

Ekogroszek workowany to nasz flagowy produkt, ceniony w wielu miastach w całej Polsce. Przygotowanie ekogroszku dobrej jakości wymaga starannej selekcji węgla o niskiej zawartości siarki. Najważniejszymi czynnikami wpływającymi na to, z jak dobrym towarem mamy do czynienia są moce opałowe, zawartości siarki i popiołu. Pan Groszek posiada w ofercie 3 warianty ekogroszku workowanego, każdy z nich celuje w inne potrzeby klienta, i sprawdzi się najlepiej w innych warunkach. Zobacz, czym różni się każdy z nich:

Red, propozycja dla najbardziej wymagających.

Moc opałowa: 29MJ/kg

Zawartość siarki: 0,3%

Zawartość popiołu: max. 4%

Yellow, rozważ go, jeżeli jesteś początkujący. Pod ten ekogroszek workowany łatwo ustawisz piec.

Moc opałowa: 26MJ/kg

Zawartość siarki: 0,3%

Zawartość popiołu: 5-7%

Blue, najtańszy ekogroszek, który nie ustępuje jakością.

Moc opałowa: 24MJ/kg

Zawartość siarki: 0,25%

Zawartośc popiołu: 3-5%

Pellet drzewny - opał czysty jak łza.

Lubimy rozwiązania, które czymś się wyróżniają. Jednym z nich jest pellet drzewny. Surowiec ten cechuje się ekstremalnie czystym składem. Dbamy o to, żeby nasz pellet nie zawierał żadnej chemii i pozyskujemy go z trocin drzew iglastych, co wpływa na zminimalizowanie ilości spieków. Green, którego znajdziesz tylko w naszej ofercie to całe 18MJ/kg mocy i tylko 0,01% siarki. Jego zawartość popiołu na poziomie 0,6% wpłynie na dużo większy komfort użytkowania i rzadszą potrzebę czyszczenia pieca. Przy odpowiednim ustawieniu pieca z pelletu drzewnego możesz korzystać praktycznie bezobsługowo. To paliwo dowozimy na paletach przemysłowych, bezzwrotnych pakowanych po 960 kg.

Olkusz z dostawą za darmo!

Produkt wysokiej klasy idzie w parze z wysokimi standardami obsługi klienta. Pragniemy, aby każdy, kto robi u nas zakupy, był z nich zadowolony. W związku z tym przygotowaliśmy system darmowych dostaw, który eliminuje każdy problem, jakiego mógłbyś się spodziewać przy dostawie produktu wysokogabarytowego. Nasza spedycja korzysta z pojazdów, które zmieszczą się niemal wszędzie, nie tirami. Umawiamy się z klientami na konkretną godzinę odbioru, nie musisz martwić się, że kiedy transport dotrze, kiedy Ciebie nie będzie w domu. Mało tego, transportujemy ekogroszek workowany i pellet drzewny w 48 h!

Dodatkowe informacje o ekogroszku i pellecie.

Zapraszamy wszystkich z Olkusza do dołączenia na naszą grupę na Facebooku! Tam wymienisz doświadczenia odnośnie stosowania każdego produktu, zarówno naszych, jak i konkurencji. Nie cenzurujemy wypowiedzi. Link - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, nie czekaj, z chęcią powitamy nowego członka!

Kontakt bezpośredni z Panem Groszkiem Olkusz.

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz złożyć zamówienie? Chcesz dowiedzieć się, czy produkt, który Cię interesuje, jest aktualnie dostępny? Nasi specjaliści chętnie pomogą! Zadzwoń do nas pod numerem 506-048-557 lub napisz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/, odpowiadamy, jak najszybciej się da. Skontaktujesz się z nami również za pomocą fan page na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Przed złożeniem zamówienia zajrzyj na stronę z kalkulatorami i oblicz co Ci się opłaca!

Kalkulator zużycia ekogroszku - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Kalkulator zużycia pelletu - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Jeżeli zależy Ci na cenie i jakości ekogroszku i pelletu drzewnego oraz cenisz sobie szybką i bezproblemową dostawę - zachęcamy, zamów u Pana Groszka!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Andrzej Kowal

Wysoka jakość, dobra cena.

 by Paweł

Ekogroszek dobrej jakości