Jeżeli poszukujesz odpowiedzialnego dostawcy ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego dobrze trafiłeś! Mamy ambicje zostania liderem na Polskim rynku, w związku z czym rozpoczynamy dystrybucję również na terenie Bochni i całego województwa małopolskiego. Ekogroszek to nowoczesne paliwo, które zadowoli najbardziej wymagających. Głównymi zaletami jego stosowania jest znacznie zmniejszone wytwarzanie szkodliwych substancji do atmosfery, takich jak tlenki siarki, dioksyny czy niebezpieczne furany. Jeżeli przełączasz się na ekogroszek czy pellet, przełączasz się na rozwiązania ekologiczne. Obecnie wielką wagę przykłada się do zmniejszenia smogu i polepszenia jakości powietrza w całej Polsce. Warto postawić na rozwiązania łączące w sobie cechy produktu taniego i jednocześnie zdrowego dla środowiska.

Wysokokaloryczny ekogroszek workowany Bochnia

Skład węgla u Pana Groszka posiada w swojej ofercie różne ekogroszki. Nasza linia produktowa ma na celu jedną rzecz – chcemy aby każdy znalazł coś dla siebie. Produkty przez nas oferowane zawsze posiadają cechy szczególne. Tym sposobem na przykład Pan Groszek Blue to produkt dla osób, które poszukują ekogroszku workowanego o niskiej cenie na jesienne chłody. A Pan Groszek Red to bezkompromisowy lider na mroźne zimy. Dbamy o to, aby nasze towary cechowała wysoka wartość opałowa, minimalnie 26MJ/kg aż do 29MJ/kg i dobry gatunek jeżeli chodzi o inne istotne parametry. Żaden z naszych produktów nie zawiera więcej niż 7% popiołu i 0,3% siarki, która ma ogromny wpływ na środowisko. Spalanie takich ekogroszków w piecach z palnikami retortowymi gwarantuje maksymalny komfort użytkownika, przy minimalnej potrzebie obsługi kotła.

Porównanie zawartości popiołu:

Ekogroszek Pan Groszek Inny popularny produkt
Red max.4% min.8%
Blue 3-5% 9%

,,Kupię dobrej jakości pellet” – gdzie?

Nasi klienci często zadają to pytanie. Jesteśmy producentem naszego pelletu drzewnego i dbamy o pełną satysfakcję z jego stosowania. Jeżeli poszukujesz taniego pelletu klasy A1 w Bochni, powinieneś sprawdzić naszą ofertę. Pan Groszek Green wyróżnia się ekstremalnie niską zawartością siarki na poziomie 0.01% i wysoką mocą opałową 18MJ/kg, te parametry to wysoka klasa i oszczędność pieniędzy. Stosując pellet drzewny z wyższej półki, możesz spodziewać się mniejszego jego zużycia. Wyższą cenę produktu rekompensuje jego mniejsze zużycie i pozytywny wpływ na środowisko.

Dostawa ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego w Bochni

Zależy nam na tym, żeby klient mógł czuć się komfortowo, korzystając z naszych usług. Aby to zapewnić przygotowaliśmy darmową dostawę. Ekogroszek workowany dostarczamy na paletach 80 × 100 ładowanych po 1000 kg w zaledwie 2 dni robocze! Transport pelletu drzewnego odbywa się przy użyciu palet przemysłowych i jest ładowany po 960 kg ze względu na charakterystykę zabezpieczeń wysyłki tego surowca. Towar dostarczamy przy wykorzystaniu pojazdów wyposażonych w windy pneumatyczne i wózki widłowe nawet bezpośrednio na podwórko. Istnieje również możliwość wysyłki za pobraniem.

Dlaczego my?

Nie kryjemy się ze swoim ekogroszkiem i pelletem drzewnym, posiadamy grupę na Facebooku, na której możesz dzielić się doświadczeniami ze stosowania naszych produktów jak i innych marek. Grupę znajdziesz pod tym linkiem - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, zapraszamy! Na naszej stronie zapłacisz na wiele sposobów – PayU, przelew tradycyjny czy za pobraniem.

Skąd mam wiedzieć, że Pan Groszek to dobra jakość?

Opinie na temat naszych towarów znajdziesz w wielu miejscach. Poczynając od strony produktowej na naszym e-sklepie aż do strony na Facebooku. Przekonaj się i sam zobacz – https://www.facebook.com/ekopaliwo/. Jeżeli pragniesz pójść o krok dalej, sprawdź recenzje naszych produktów na Youtube. Możesz również zapytać naszego fachowca na infolinii o próbkę naszego ekogroszku workowanego.

Dbałość o środowisko.

Świadomość odnośnie paliw, którymi ogrzewamy domy, zwiększa się. Ekogroszek i pellet mają wyższą moc opałową od węgla. Mniejsze zużycie surowca oferujące podobną ilość wytworzonego ciepła.

Dział obsługi klienta Bochnia.

Każdy nasz klient ma zapewnioną pomoc z naszej strony. Jeżeli potrzebujesz odpowiedzi na jakieś pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem 506–048-557 lub przez formularz kontaktowy https://pangroszek.pl/kontakt/. Nasi specjaliści pomogą w każdej sprawie związanej z ekogroszkiem i pelletem.

Tanio, szybko i starannie? Spróbuj ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego Pana Groszka już dzisiaj - zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Gryzolek98

Spoko. Udany zakup

 by Michał M.

Pellet jest ok. Polecam