Poszukujesz składu węgla, który będzie w stanie zaspokoić Twoje wymagania? Zależy Ci na cenie, dostępności produktu i jakości ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego? Sprawdź naszą ofertę - u Pana Groszka znajdziesz wysokokaloryczne paliwa z darmową dostawą. Mamy aspiracje działać na terenie całej Polski, w związku z tym nasze usługi świadczymy teraz również w Nowym Sączu. Ekogroszek i pellet to opał XXI wieku, ekologiczny, tani oraz komfortowy w użytkowaniu. Groszki, które posiadamy w ofercie, są workowane, dzięki temu nie odczujesz żadnych problemów związanych z ich składowaniem, a także poprawisz jego estetykę i wydajność. Skorzystaj z usług Pana Groszka i już nigdy nie przejmuj się potrzebą zakupu opału na zimę, wszystkie trudy bierzemy na siebie!

Tani ekogroszek workowany Nowy Sącz. Sprawdź ofertę Pana Groszka.

W kooperatywie z naszymi specjalistami stworzyliśmy produkty celowane w potrzeby klienta. Oferta hurtowa i detaliczna Pana Groszka skupia się na trzech liniach ekogroszków workowanych. Na zimę polecamy Red, cechuje go najwyższa dostępna u nas moc opałowa - 29MJ/kg, a przy tym tylko 4% popiołu i 0,3% siarki. Red jest opałem komplementarnym - jednocześnie ekologicznym jak i rozgrzewającym do czerwoności. Yellow, czyli pozycja dla początkujących, moc - 26MJ/kg, tylko 0,3% siarki i 5-7% popiołu. Ze względu na uniwersalne parametry powinieneś go rozważyć jeżeli nie masz jeszcze dużego doświadczenia z ustawianiem pieca. Ostatnia propozycja - Blue, to najtańszy ekogroszek workowany, jaki oferujemy. Pomimo najniższej ceny, Blue nie ustępuje jakością - 24MJ/kg mocy, 0,25% siarki i 3-5% popiołu. Każdy z naszych produktów zaspokoi inne potrzeby, jeżeli nie jesteś pewien, który wariant będzie najlepszy dla Ciebie, zadzwoń do nas!

Pellet drzewny klasy A1 - czyste paliwo w Nowym Sączu.

W naszej ofercie dla Nowego Sącza nie może zabraknąć pelletu drzewnego. Green pozyskujemy z wysokiej jakości trocin drzew iglastych, to ogranicza ilość spieków. Ściśle kontrolujemy proces powstawania pelletu i nie dopuszczamy substancji chemicznych podczas jego produkcji. Kupując u nas, doświadczysz wysokiej mocy opałowej - 18MJ/kg, ekstremalnie niskiej zawartości siarki - 0,01% i popiołu 0,6%. Pellet drzewny jest paliwem nadzwyczaj czystym i wydajnym. Korzystając z pieca retortowego, można sprawić, że używanie tej biomasy podczas ogrzewania domu jest praktycznie bezobsługowe. Surowiec ten dostarczamy na paletach przemysłowych pakowanych po 960 kg.

Pellet drzewny Green
Moc opałowa 18MJ/kg
Zawartość siarki 0,01%

Darmowa dostawa na terenie Nowego Sącza.

Pan Groszek to również wysokie standardy obsługi klienta. Pragniemy, abyś był na tyle zadowolony, żeby nasze produkty polecać innym. Zdajemy sobie sprawę z częstych trudności w transporcie ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego i przygotowaliśmy własny system wygodnych i darmowych dostaw. Jeździmy pojazdami, które wyposażone są w wózki ręczne oraz windy pneumatyczne, a to pozwala dostarczyć towar pod sam dom. Samochody naszych spedytorów zmieszczą się niemal wszędzie, a do tego umówimy się z Tobą na konkretną godzinę odbioru!

Interesuje Cię zakup hurtowy? Zaoszczędź.

Prowadzimy sprzedaż w hurcie i chcemy w związku z tym zapewnić pakiet benefitów naszym odbiorcom. Każde zamówienie, które u nas złożysz pozwala Ci zdobywać punkty lojalnościowe, te natomiast wymienić można na wartościowe przedmioty. W zamian za zakupy odebrać możesz na przykład hulajnogi, narzędzia ogrodowe czy smartbandy. Pełen katalog znajdziesz tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami w Nowym Sączu.

Zainteresował Cię nasz ekogroszek workowany lub pellet drzewny, ale nie masz jeszcze pewności czy chcesz kupić właśnie u nas? Wybór odpowiedniego produktu powinien być podjęty w oparciu o zaufanie. W Nowym Sączu przygotowaliśmy dla Ciebie infolinie, na której nasi specjaliści pomogą Ci podjąć decyzje i pomogą w doborze produktu. Jesteśmy dostępni pod numerem 506–048-557 lub poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Zadzwoń do nas i zapytaj o próbkę za 1 zł!

Jeżeli interesuje Cię towar ekologiczny, ekonomiczny i wydajny z darmową dostawą - zamów u Pana Groszka!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Stawecki89

Ekogroszek dobrze się pali. Przetestowałem. Polecam

 by majchrzak

Kupiłem i jestem zadowolny

 by Olek

Mega ok. Pellet ok