Lubuskie a w tym Świebodzin słyną z rozmaitości terenów, które potrafią cieszyć oko. My staramy się zapewnić rozmaitość naszych produktów. Ekogroszki workowane i pellet drzewny, jakie znajdziesz w naszej ofercie, posiadają cechy szczególne. Każdy z nich spełnia inne zadanie i pasuje do kogoś innego. Szukając odpowiedniego składu węgla, zwracamy uwagę na to, aby jego oferta najlepiej współgrała z naszymi potrzebami. U Pana Groszka znajdziesz towary stworzone na podstawie oczekiwań klientów. Nasze produkty łączą w sobie niską cenę i wysoką jakość. Korzystając z ekogroszku i pelletu przyczyniamy się przede wszystkim do zmniejszenia ilości wydzielania tlenków siarki, dioksanów i furanów, a co za tym idzie, spełniamy rygorystyczne wymagania Unii Europejskiej i zmniejszamy ilość smogu.

Pellet drzewny w Świebodzinie – dlaczego u nas?

Nasz pellet drzewny to produkt klasy A1, co oznacza produkcje z najwyższej jakości trocin powstałych w tartakach. Pan Groszek Green pozbawiony jest chemicznych substancji, które negatywnie mogłyby wpływać na ekologiczny wymiar jego stosowania. W połączeniu z wysoką wartością opałową – 18MJ/kg można nazwać tę biomasę ekonomicznym zamiennikiem dla węgla. Pomimo wyższej ceny za tonę często okazuje się, że pellet ten jest tańszy w użytkowaniu. Zawartość popiołu w ilości 0,6% to mniejsza ilość odpadów do późniejszego posprzątania. Łącząc ten surowiec z piecem wyposazonym w podajnik automatyczny, możemy korzystać z pelletu niemal bezobsługowo. Pomimo swojej jeszcze niedużej popularności na Polskim rynku, rozwiązanie, jakim jest pellet drzewny, z powodzeniem stosuje się na zachodzie. Wierzymy, że z biegiem czasu będzie to również często wybierana metoda ogrzewania w naszym kraju.

Pan Groszek Green - pellet drzewny
Moc opałowa 18MJ/kg
Zawartość popiołu 0,6%
Zawartość siarki 0,01%

Co wyróżnia ekogroszek workowany?

Ekogroszek powstaje dzięki wyselekcjonowaniu wysokokalorycznego węgla do jego produkcji. Wartości opałowe ekogroszków są znacząco wyższe niż klasycznych opałów. W ofercie posiadamy ekogroszki o mocach 24MJ/kg do 29MJ/kg – każdy z modeli spełnia inną funkcję i jest celowany w inne potrzeby. Yellow to paliwo idealne dla osób początkujących, wysoka moc 26MJ/kg, niska zawartość siarki 0,3% i popiołu 5-7%. Ten ekogroszek jest łatwy w ustawieniu pod piec, posiada uniwersalną naturę, ułatwiającą jego użytkowanie. Red to natomiast produkt, który sprawdza się przede wszystkim w zimie. Wysoka moc opałowa 29MJ/kg, i max. 4% popiołu, to cechy czyniące go bezkonkurencyjnym, jeżeli zależy nam na dużej ilości wytwarzanego ciepła. Dla klientów Świebodzina ekogroszki pakujemy w worki, co znacząco ułatwia składowanie i poprawia jego estetykę.

Węgiel vs ekogroszek

Węgiel to surowiec, który ma największą popularność w naszym kraju. Ekogroszek natomiast to wschodząca gwiazda na miarę XXI wieku. Główną różnicą jest moc opałowa, cena za tonę i zawartość siarki. Pomimo pozornie wyższej ceny za tonę ekogroszku w ostatecznym rozrachunku jego użytkowanie kosztuje przeważnie mniej. Wszystko to dzięki jego niższemu zużyciu.

Grupa wymiany opinii odnośnie ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego.

Zapraszamy na naszą grupę, na której możesz wymienić się opiniami o różnych produktach. Znajdziesz tam też pomoc, na przykład w przypadku problemów z ustawieniem pieca. Nie ograniczamy wolności słowa i jeżeli masz ochotę zapytać o produkty inne niż te Pana Groszka, zrób to śmiało! Link do grupy - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, sprawdź również fanpage na Facebook oraz strony produktowe ekogroszków na https://pangroszek.pl/sklep/.

Dopełnienie dobrego produktu, czyli świetna obsługa klienta.

Pragniemy być rozpoznawani jako firma, która dba o swoich klientów. Jeżeli w twojej głowie rodzą się pytania odnośnie ekogroszku workowanego lub pelletu drzewnego i chciałbyś poznać na nie odpowiedzi, zapraszamy do kontaktu. Możesz porozmawiać z nami pod numerem telefonu 506–048-557 oraz pod zakładką https://pangroszek.pl/kontakt/.

Tani ekogroszek workowany i pellet drzewny w Świebodzinie? Teraz już tak – Pan Groszek zaprasza do zakupów!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews