Żagań słynie z pięknego dworca kolejowego. Pan Groszek również ma cechę rozpoznawczą, a jest nią odpowiedzialność. W związku z aspiracjami na zostanie liderem rynku ekogroszków workowanych i pelletów drzewnych od dzisiaj z naszej oferty skorzystasz w Żaganiu. Nasze towary to wysoka półka w dobrej cenie. Dbamy o to, aby były one ekologiczne, wydajne i tanie. Posiadają także stosowne certyfikaty oraz są zgodne z normami Unijnymi. Przełączając się na ekogroszek workowany i pellet drzewny przełączasz się na niższe koszta i czystsze powietrze. Przygotowaliśmy dla Ciebie sporo udogodnień. Sprawdź, co dla Ciebie mamy!

Zrezygnuj z węgla! Ekogroszek workowany jako świetna alternatywa.

Sukcesywnie odchodzimy od węgla. Zastępujemy go nowocześniejszymi formami ogrzewania domu. Te jak mogłoby się wydawać, będą generować wyższe koszta. Nie jest tak jednak w przypadku ekogroszku workowanego. To ekopaliwo zaskarbia sobie rzeszę fanów, ponieważ łączy niską cenę z ekologią. Mamy dla Ciebie trzy warianty ekogroszków. Red, Blue i Yellow, każdy z nich powstał z myślą o innych potrzebach.

  • Red to moc sama w sobie. Polecamy go na zimę i dla osób wymagających. Stosując ten ekogroszek workowany, nie musisz martwić się o ciepło w Twoim domu. Posiada on wysokie wartości opałowe, które nie wpływają negatywnie na czystość jego składu.
  • Yellow stworzyliśmy z myślą o początkujących. Uniwersalne parametry jakie posiada, ułatwiają ustawienie pieca. Zamów go jeżeli chcesz osiągnąć kompromis pomiędzy mocą a ceną.
  • Blue to najtańsza propozycja. Pomimo najniższej ceny nie ustępuje on jakością. Jest świetnym opałem na jesień lub mniej dokuczliwe zimy.

Żeby dobrze określić, co się opłaca, należy dokonać kalkulacji. Taką umożliwia kalkulator dostępny na naszej stronie. Nie bierz kota w worku, oblicz ile ekogroszku workowanego potrzebujesz na sezon - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Dlaczego popularność pelletu drzewnego rośnie?

Słyszałeś o pellecie drzewnym? Jeżeli tak to możliwe, że już znasz odpowiedź na pytanie tytułowe. Jeżeli nie to możesz się zaskoczyć. Pellet drzewny jest bowiem opałem ekstremalnie ekologicznym. Green, który zamówisz u nas, pozyskujemy z trocin drzew iglastych. Dzięki temu ograniczamy ilość spieków i odpadów. Dbamy o to, aby nie zawierał on chemikaliów i ściśle kontrolujemy proces jego powstawania. Co równie ważne, ta biomasa jest w 100% biodegradowalna. Jeżeli więc jesteś osobą, która interesuje się przyszłością planety, to pellet drzewny jest dla Ciebie. W Żaganiu dostarczamy go na paletach przemysłowych pakowanych po 960 kg, odpowiednio zabezpieczonych stretchem.

Zawartość siarki Zawartość popiołu
Pellet drzewny Green 0,01% 0,6%
Węgiel brunatny 0,6% - 6% do 28%

Chcemy działać tak klarownie jak to możliwe. Dlatego również dla pelletu drzewnego przygotowaliśmy kalkulator ułatwiający obliczanie kosztów jego użytkowania. Znajdziesz go tutaj - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Na terenie Żagania dowozimy za darmo!

Nie musisz martwić się transportem. U Pana Groszka jest on bezproblemowy, bierzemy wszystko na siebie. Dowozimy za pomocą samochodów, które zdolne są zmieścić się niemal wszędzie. Są one wyposażone w wózki ręczne i windy pneumatyczne, a to umożliwia dostawę pod sam dom. Małego tego, przed dostarczeniem towaru zadzwonimy do Ciebie celem umówienia dogodnej godziny odbioru. Cały proces, dzięki długiemu stażowi na rynku zajmuje nam tylko 48 h!

Dowiedz się więcej o ekogroszku i pellecie.

Chcemy upraszczać i pomagać. Zdajemy sobie sprawę z tego, że początki w jakiejkolwiek dziedzinie nie zawsze są łatwe. Przygotowaliśmy więc cały dział z artykułami odnośnie ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego. Staramy się pisać o wszystkim, co mogłoby potencjalnie sprawić problem. Stronę znajdziesz tutaj - https://pangroszek.pl/artykuly/.

Skontaktuj się bezpośrednio z Panem Groszkiem. Obsługa klienta Żagań.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem 506-048-557 oraz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/, chętnie pomożemy. Fachowcy, których zatrudniamy, doradzą Ci w doborze odpowiedniego produktu. Zapytaj o próbkę towaru!

Gdzie więc zakupić pellet drzewny i ekogroszek workowany w Żaganiu? Jeżeli zależy Ci na niskiej cenie, dobrej jakości i wysokich standardach obsługi klienta, zachęcamy, u Pana Groszka!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews