Pan Groszek to firma, która ze szczególną troską pochyla się nad każdym zamówieniem. Oferujemy wyłącznie sprawdzonej jakości ekogroszek workowany, który dowozimy za darmo także na terenie miejscowości Żary. Dysponujemy towarem o różnej wartości opałowej, którego kaloryczność nie spada poniżej optymalnych parametrów. Warto postawić na ekogroszek z wielu powodów. Jednym z nich jest dbałość o środowisko. Produkt emituje dużo mniejszą ilość zanieczyszczeń podczas procesu spalania. W ten sposób do atmosfery uwalnia się mniej m.in. szkodliwego dwutlenku węgla.

Zalety ekogroszku

Ekogroszek to jedna z najchętniej wybieranych metod ogrzewania domów w Polsce, także w miejscowości Żary. W głównej mierze wpływa na to wygoda użytkowania. Nasz ekogroszek workowany dozuje się w bardzo prosty sposób. Wystarczy raz na parę dni zaaplikować materiał do pieca. Kocioł sam będzie dodawał opał do paleniska, aby utrzymywać zaprogramowaną temperaturę. W mieście Żary oferujemy ekogroszki: Blue, Yellow i Red. Cechują się one kalorycznością nawet na poziomie 29MJ/kg, niezwykle niską zawartością popiołu (tylko kilka procent) oraz siarki. Dodatkowo dbamy, aby nasz ekogroszek nie był wilgotny, co nie zawsze ma miejsce w przypadku innych dostawców.

Ile ekogroszku potrzeba? Pomoże nasz kalkulator zużycia!

Każdy dom jest inny. Mowa o konstrukcji, użytych materiałach czy też grubości zastosowanego ocieplania. Zarówno te parametry, jak i wiele innych wpływają w ostatecznym rozrachunku na poziom zużycia opału. Poglądową ilość potrzebnego ekogroszku pomoże wyliczyć nasz kalkulator. Wystarczy podać dwa, proste parametry - powierzchnię domu i wysokość ścian, aby otrzymać wynik. Wyliczenia dotyczą utrzymywania temperatury wewnątrz pomieszczeń na poziomie 20 stopni Celsjusza. Warto pamiętać jednak, że na zużycie ekogroszku wpływ ma także piec. Zależnie od modelu ilość wykorzystanego opału będzie nieco inna.

Porównanie wartości opałowych ekogroszków od Pana Groszka:

Red Yellow Blue
Moc opałowa 29Mj/kg 26Mj/kg 24Mj/kg

Pellet drzewny to także dobry wybór

W naszym e-sklepie dostępny jest też pellet drzewny. To wysokiej jakości opał na bazie sprasowanych trocin, czyli naturalnego materiału bez dodatków lub lepiszczy. Z jego spalania powstaje minimalna ilość popiołu. Gdy doda się do tego niską cenę, okazuje się, że pellet to świetna opcja także w mieście Żary, gdy chce się ograniczyć wydatki. Poza tym tworzywo jest przyjazne dla środowiska, bo spalanie drewna przynosi stosunkowo niewielkie, negatywne skutki ekologiczne. Zarówno ekogroszek workowany, jak i pellet drzewny dostarczamy firmom oraz klientom indywidualnym. To od Państwa zależy, na jaką ilość opału się zdecydujecie.

Także dla pelletu drzewnego przygotowaliśmy kalkulator, który pomoże Ci obliczyć koszta jego stosowania. Nie daj się zaskoczyć i sprawdź wszystko zawczasu - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Ekogroszek workowany - Żary

Udogodnienia dla klientów stałych oraz hurtowych.

Niektórzy bardzo polubili nasz ekogroszek workowany i pellet drzewny, a my chcielibyśmy się odwdzięczyć. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy z tej okazji nie przygotowali jakichś drobnych upominków dla Ciebie. Dlatego posiadamy program lojalnościowy, który pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Działa on w bardzo prosty sposób. Jeżeli zakupisz, któreś z ekopaliw, na twoje konto lądują punkty. Te wymienisz na różne wartościowe nagrody. Być może zainteresuje Cię hulajnoga lub narzędzia ogrodowe, każdy znajdzie coś dla siebie. Program ten jest także okazją dla hurtowników. Kiedy twoja firma potrzebuje ekogroszku workowanego lub pelletu drzewnego kupuj u nas i zbieraj punkty na swoje konto! Pełen katalog przedmiotów do odebrania znajdziesz tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/.

Kontakt Pan Groszek Żary.

Bardzo istotną dla nas rzeczą jest zadowolenie klienta. Zależy nam na utrzymaniu wysokiej jakości towaru, ale też obsługi klienta. Pragniemy zaprosić każdego zainteresowanego naszym ekogroszkiem workowanym i pelletem drzewnym do kontaktu. Zadzwoń do nas pod numerem 506-048-557 lub napisz za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/. Specjaliści Pana Groszka chętnie doradzą Ci w doborze najlepiej pasującego Twoim potrzebom produktu.

Reasumując, Pan Groszek to:

  1. Darmowa dostawa.
  2. Towary wysokiej jakości.
  3. Wysokie standardy obsługi klienta.
  4. Masa udogodnień dla Ciebie!

Ekogroszek workowany i pellet drzewny najwyższej jakości z darmową dostawą w Żarach? Od teraz to możliwe, użyj rozwiązań przyjaznych środowisku i zamów u Pana Groszka!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews