Pan Groszek to firma, która ze szczególną troską pochyla się nad każdym zamówieniem. Oferujemy wyłącznie sprawdzonej jakości ekogroszek workowany, który dowozimy za darmo także na terenie miejscowości Żary. Dysponujemy towarem o różnej wartości opałowej, którego kaloryczność nie spada poniżej optymalnych parametrów. Warto postawić na ekogroszek z wielu powodów. Jednym z nich jest dbałość o środowisko. Produkt emituje dużo mniejszą ilość zanieczyszczeń podczas procesu spalania. W ten sposób do atmosfery uwalnia się mniej m.in. szkodliwego dwutlenku węgla.

Zalety ekogroszku

Ekogroszek to jedna z najchętniej wybieranych metod ogrzewania domów w Polsce, także w miejscowości Żary. W głównej mierze wpływa na to wygoda użytkowania. Nasz ekogroszek workowany dozuje się w bardzo prosty sposób. Wystarczy raz na parę dni zaaplikować materiał do pieca. Kocioł sam będzie podawał opał do paleniska, aby utrzymywać zaprogramowaną temperaturę. W mieście Żary oferujemy np. ekogroszek: Blue, Yellow i Red. Cechują się one kalorycznością nawet na poziomie 29MJ/kg, niezwykle niską zawartością popiołu (tylko kilka procent) oraz siarki. Dodatkowo dbamy, aby nasz ekogroszek nie był wilgotny, co nie zawsze ma miejsce w przypadku innych dostawców.

Ile ekogroszku potrzeba? Pomoże nasz kalkulator zużycia!

Każdy dom jest inny. Mowa o konstrukcji, użytych materiałach czy też grubości zastosowanego ocieplania. Zarówno te parametry, jak i wiele innych wpływają w ostatecznym rozrachunku na poziom zużycia opału. Poglądową ilość potrzebnego ekogroszku pomoże wyliczyć nasz kalkulator. Wystarczy podać dwa, proste parametry - powierzchnię domu i wysokość ścian, aby otrzymać wynik. Wyliczenia dotyczą utrzymywania temperatury wewnątrz pomieszczeń na poziomie 20 stopni Celsjusza. Warto pamiętać jednak, że na zużycie ekogroszku wpływ ma także piec. Zależnie od modelu ilość wykorzystanego opału będzie nieco inna.

Pellet drzewny to także dobry wybór

W naszym e-sklepie dostępny jest też pellet drzewny. To wysokiej jakości opał na bazie sprasowanych trocin, czyli naturalnego materiału bez dodatków lub lepiszczy. Z jego spalania powstaje minimalna ilość popiołu. Gdy doda się do tego niską cenę, okazuje się, że pellet to świetna opcja także w mieście Żary, gdy chce się ograniczyć wydatki. Poza tym tworzywo jest przyjazne dla środowiska, bo spalanie drewna przynosi stosunkowo niewielkie, negatywne skutki ekologiczne. Zarówno ekogroszek workowany, jak i pellet drzewny dostarczamy firmom oraz klientom indywidualnym. To od Państwa zależy, na jaką ilość opału się zdecydujecie.

Oferta hurtowa

Pan Groszek prowadzi również sprzedaż hurtową. Oferujemy ekogroszek, pellet oraz węgiel w atrakcyjnych cenach. Na tę chwilę dla naszych partnerów przygotowaliśmy:

  • miał 0-25 mm
  • groszek i ekogroszek luzem 5/10-25 mm
  • orzech 50-90 mm
  • kostka 90-200 mm

Numer telefonu:
506-048-557

Napisz do nas:
e-mail: sklep@pangroszek.pl

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews