Dobry produkt musi iść w parze z wysokim standardem obsługi klienta. Ekogroszek workowany i pellet drzewny to produkty przeznaczone dla ludzi zainteresowanych przyszłością planety. Ekopaliwa są świetną alternatywą do węgla i często tańszą. Pozornie ich cena za tonę nie wskazuje na oszczędności. Niemniej jednak dzięki ich wysokiej mocy opałowej w większości przypadków okazuje się, że ekogroszek i pellet to rozwiązania tańsze od klasycznych metod ogrzewania. Biopaliwa muszą spełniać szereg wymagań, aby można je nazywać ekologicznymi i skutecznymi. Poczynając od certyfikatów i zgodności z normami, a na wysokich wartościach opałowych kończąc. Pan Groszek dba o to, żeby każdy klient był zadowolony z jakości otrzymanego towaru. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Łukowie!

Dlaczego ekogroszek workowany?

Ekogroszek wyróżnia się tym, że korzystanie z niego jest wygodne dzięki piecom retortowym. Przechowywanie ekogroszku luzem wiązałoby się ze znacznym spadkiem komfortu płynącego z korzystania z tego rozwiązania. Dlatego nasz towar workujemy, to wpływa na estetykę i wydajność składowania, a w efekcie oszczędzi Ci wiele nerwów. Każdy z naszych wyrobów został stworzony tak, żeby zaspokajał inne potrzeby. Posiadamy 3 modele ekogroszku workowanego. Red ma za zadanie maksymalnie rozgrzać atmosferę, jego główną zaletą jest wysoka moc opałowa – 29MJ/kg i niska zawartość siarki 0,3%, polecamy go wymagającym i na zimę. Yellow odnajdzie się najlepiej w rękach osób niedoświadczonych, jest elastyczny i łatwo ustawić piec pod jego parametry. Moc 26MJ/kg zadowoli każdego, a zawartość siarki 0,3% zmniejszy negatywne spalania na środowisko. Jeżeli poszukujesz ekogroszku workowanego na jesień lub mniejsze chłody zainteresuj się Blue, ten bowiem posiada najniższą cenę i niemałą moc – 24MJ/kg a przy tym zaledwie 0,25% siarki.

Moc opałowa
Pan Groszek Red 29MJ/kg
Pan Groszek Yellow 26MJ/kg
Pan Groszek Blue 24MJ/kg

Jak dobrać odpowiedni ekogroszek?

Dobór odpowiedniego produktu może zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Jeżeli towar zostanie dobrany źle, może okazać się, że nadzwyczaj często będziesz musiał uzupełniać piec. Co gorsza, przy ekogroszku o niskiej wydajności będziesz musiał niepotrzebnie dokupować opał w sezonie, co wygeneruje większe koszta. Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie pomożemy dobrać produkt, który najlepiej będzie pasował do twoich oczekiwań!

Pellet drzewny – czy warto?

Czyste paliwo, skład, niskie wydzielanie dwutlenku węgla i przystępna cena, to właśnie pellet drzewny. Green dedykujemy tym, którzy szczególnie dbają o minimalizacje wytwarzania niepożądanych substancji do środowiska. Produkujemy nasz pellet z wysokiej jakości trocin po drzewach iglastych, co oznacza mniej spieków i wysoką moc opałową – 18MJ/kg. Absolutnym konikiem pelletu drzewnego jest jego zawartość siarki na poziomie 0,01%, Green to najczystsze paliwo w naszej ofercie. Dużą uwagę przykładamy do czystości naszego pelletu od wszelakich chemikaliów, kupując u nas, możesz być pewien, że korzystasz z produktu najwyższej jakości.

W Łukowie dostarczamy za darmo!

Po co martwić się o, to kiedy zamówiony przez Ciebie ekogroszek workowany czy pellet drzewny dotrze. Postaw na darmową dostawę od Pana Groszka i ciesz się spokojem związanym z zamawianiem u nas. Jeździmy pojazdami, które zmieszczą się niemal wszędzie, posiadają na wyposażeniu wózki ręczne i windy pneumatyczne, co pozwala na transport pod sam dom. Dodatkowo dzwonimy do klientów przed dostarczeniem towaru, więc nie musisz martwić się, że kurier przyjedzie, kiedy Ciebie nie będzie. Transport już w 48 h!

Chcesz o coś zapytać, porozmawiać – zadzwoń do obsługi klienta Łukowo!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że podjęcie decyzji o zakupie ekogroszku workowanego czy pelletu drzewnego na cały sezon nie jest łatwe. Zaufanie to klucz w przypadku wyboru opału. Dla Ciebie przygotowaliśmy infolinię i chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego produktu oraz rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości. Skontaktujesz się z nami pod numerem 506-048-557 oraz poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Zadzwoń i zamów z darmową dostawą już teraz!

Zastanawiasz się więc – gdzie zakupić ekogroszek workowany i pellet drzewny na sezon w Łukowie? Jeżeli cenisz sobie firmy, które dbają o klienta, zachęcamy, u Pana Groszka!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews