Tani, kaloryczny i ekologiczny – te trzy słowa przekonały tysiące Polaków do zmiany swojego dotychczasowego paliwa. Niska cena i wysoka jakość to coś, co niezaprzeczalnie wyróżnia nas na tle konkurencji nie tylko w Białej Podlaskiej, ale w całym kraju! Zalet palenia ekogroszkiem i pelletem drzewnym jest wiele – poczynając od wygody związanej z uzupełnieniem pieca raz w tygodniu, poprzez małą ilość wytwarzanych podczas spalania odpadów, kończąc na spełnieniu wytycznych Unii Europejskiej. Wybierając nasze produkty, przyczyniasz się także do ograniczenia produkcji związków, które odpowiedzialne są za globalne ocieplenie. Takie związki to na przykład szkodliwe furany, dioksyny czy tlenki węgla, które mają niekorzystny wpływ na środowisko naturalne. Wszyscy chcemy oddychać zdrowym i czystym powietrzem, ale jeśli chcemy przyczynić się do tego, aby powietrze było zdrowsze, musimy zdecydować się na nowoczesne metody ocieplania domów.

Pellet drzewny – naturalne dobro.

Pellet jest produkowany z biomasy powstałej w wyniku skompresowania trocin drzewnych pozyskiwanych podczas obróbki drewna. Średnia moc energetyczna uzyskana ze spalania pelletu to17–19 MJ/kg. Piece przeznaczone do palenia pelletem są w zasadzie bezobsługowe – automatycznie się rozpalają oraz pobierają odpowiednią ilość paliwa, aby utrzymać stałą temperaturę. Dzięki temu nie martwimy się o ciepło w naszym domu. Nasz pellet Pan Groszek Green to produkt o wielu zaletach, począwszy od wysokiej mocy opałowej 18MJ/kg poprzez niską granulację – 6 mm, aż do bardzo niskiej zawartości siarki na poziomie 0.01%. Te cechy wpływają na bardzo ekologiczny wymiar palenia pelletem drzewnym. Przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu i maksymalnego poziomu wygody Pan Groszek Green posiada korzystną cenę oraz dobrą jakość.

Ekogroszek – skąd to ,,eko”?

Ekogorszek powstaje zaś w wyniku obróbki wysokokalorycznego węgla brunatnego lub kamiennego o niskiej zawartości siarki – to głównie dzięki tej wartościowości spełnia rygorystyczne wytyczne Unii Europejskiej. Staranna selekcja surowców do produkcji ekogroszku wpływa na zminimalizowanie jego szkodliwości dla środowiska. Klienci cenią sobie w nim łatwość przechowywania oraz cenę. Nasz ekogroszek workowany pakowany jest w 25-kilogramowe, szczelnie zapakowane worki. Nie musisz martwić się o jego przechowywanie.

Zawartość siarki Zawartość piołu
Pan Groszek Yellow 0,3% 5-7%
Miał węglowy Max. 1.7% Max. 12%

Oferta specjalna dla Białej Podlaskiej!

Nasz firma pochodzi z Białej Podlaskiej! Nie bylibyśmy sobą jeżeli dla Podlasianin nie przygotowalibyśmy zniżek. Przed złożeniem zamówienia zadzwoń do nas pod 506–048-557 i zapytaj o aktualną ofertę dla Biała Podlaski i okołic!

Pan Groszek Yellow – ekogroszek workowany w Białej Podlaskiej dla początkującego.

Nie wstydzimy się naszych produktów i udostępniamy je do recenzji, opiniowania i certyfikacji. Recenzje naszych produktów znajdziesz między innymi na Youtube, fanpage’u na Facebook https://www.facebook.com/ekopaliwo/ oraz systemie do oceniania produktów na e-sklepie. Pan Groszek Yellow został wskazany przez recenzentów jako ekogroszek dobry dla osób początkujących ze względu na mnogość zalet. Yellow to wysoka wartość opałowa na poziomie 26MJ/kg, bardzo niska zawartość popiołu – 5-7% i maksymalna wilgoć tylko 11% te cechy to połączenie wysokiego standardu z niską ceną.

Grupa wsparcia Biała Podlaska Ekopaliwa

Specjalnie dla osób zainteresowanych naszymi produktami stworzyliśmy grupę na Facebooku, na której można wymieniać się opiniami i doświadczeniami związanymi ze stosowaniem nie tylko naszych produktów. Nie cenzurujemy wypowiedzi i zapraszamy każdego do podzielenia się swoim doświadczeniem związanym z ekogroszkami workowanymi i pelletami drzewnymi. Grupę znajdziesz tutaj – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, zapraszamy!

Jeżeli wolisz szukać informacji u źródła.

Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, dzwoniąc pod numer 506–048-557 lub poprzez formularz kontaktowy https://pangroszek.pl/kontakt/. Świadczymy pomoc w doborze produktów dla klientów z Białej Podlaskiej i całego województwa lubelskiego. Jeżeli jesteś zainteresowany, zapytaj o darmową dostawę!

Gdzie dostanę wiec tani i wysokiej jakości ekogroszek workowany i pellet drzewny w Białej Podlaskiej - u Pana Groszka!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Zdzisław

red jest dobry ekogroszek, polecam

 by Marek

Najlepszy ekogroszek w mieśćcie! Polecam!