Towary Pana Groszka zakupisz teraz również w Jędrzejowie! Ekogroszek workowany i pellet drzewny, które oferujemy, są cenione w całej Polsce. To wszystko za sprawą połączenia korzystnej ceny z bardzo wysoką jakością. Nasze produkty spełniają rygorystyczne normy Unii Europejskiej i posiadają certyfikat. Korzystając z ekogroszku workowanego, przełączasz się na maksymalny komfort. Nasze wyroby nie tylko znajdują się w wygodnych workach, ale łatwo też ustawić piec do ich stosowania. Przy odpowiednim ustawieniu kotła, z ekogroszku i pelletu można korzystać niemal bezobsługowo. Na pierwszy rzut oka cena ekopaliw jest wyższa od ceny węgla, często jednak okazuje się, że różnica w mocy opałowej wpływa na ilość spalanego surowca tak mocno, że ekogroszek okazuje się tańszym rozwiązaniem. Nie należy również zapomnieć o aspekcie ekologicznym, który jest głównym faktorem wpływającym na wybór ekogroszku oraz pelletu. Rozwiązania te przyczyniają się do poprawy jakości powietrza. Wydzielają mniejszą ilość tlenków siarki, dioksanów i furanów. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Jędrzejewa!

Pellet drzewny, rozwiązanie dla dbających o planetę.

Nie łatwo jest znaleźć paliwo tak czyste jak pellet. Pan Groszek Green cechuje się wysoką mocą opałowa 18MJ/kg, zawartością siarki tylko 0,01% i popiołu 0,6%, te parametry czynią Green ekstremalnie wydajnym i ekologicznym. Dbamy o to, żeby nasz pellet drzewny nie zawierał żadnych chemikaliów i pozyskujemy go z drzew iglastych. Dzięki temu zmniejszamy ilość spieków i siarki. Z pelletu możesz korzystać w bardzo komfortowy sposób, ponieważ nie musisz często uzupełniać pieca. To ekopaliwo dostarczamy na przemysłowych paletach bezzwrotnych pakowanych po 960 kg.

Węgiel brunatny (średnio) Pellet drzewny Green
Zawartość siarki: do 6% 0,01%

Ekogroszek workowany – wszechstronnie uzdolniony.

Korzystając z ekogroszku, również korzystasz z rozwiązania bardzo ekologicznego. Posiada on jednak większą moc opałową od pelletu drzewnego, dzięki temu zużywa się go mniej, a to pozwala zaoszczędzić pieniądze. W ofercie posiadamy 3 rodzaje ekogroszku.

Blue – rozwiązanie na jesień oraz dla oszczędnych. Moc opałowa 24MJ/kg, tylko 0,25% siarki i 3-5% popiołu.

Yellow – polecany dla początkujących. Moc opałowa 26MJ/kg, 0,3% siarki i 5-7% popiołu.

Red – aż do 29MJ/kg, 3% popiołu i 0,3% siarki. Jego polecamy najbardziej wymagającym lub na mroźne zimy.

Każdy z tych ekogroszków workowanych zaspokaja inną potrzebę. Staramy się, aby każdy znalazł coś dla siebie. Fakt, że surowiec ten otrzymasz w workach, wpływa na to, że dużo łatwiej będzie Ci go składować, a przechowywanie nie będzie ujmowało estetyce pomieszczenia, w którym wyładujesz ekogroszek.

Grupa wsparcia Jędrzejów.

Przygotowaliśmy specjalną grupę wymiany opinii oraz wsparcia dla osób zainteresowanych tematyką ekopaliw. Jeżeli masz jakieś pytania, które naglą, nie możesz poradzić sobie z ustawieniem pieca lub chcesz go lepiej skonfigurować, zapraszamy! Grupę znajdziesz tutaj – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/, pytaj śmiało. Nad grupą czuwa moderacja.

Dowóz ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego „na podwórko” w 48 h.

Na terenie Jędrzejewa dowozimy za darmo pod sam dom. Nasza spedycja wyposażona jest w samochody z windami pneumatycznymi i wózkami ręcznymi, dzięki czemu nie musisz martwić się o swoją dostawę. Przed dostarczeniem towaru skontaktujemy się z tobą celem umówienia dogodnej godziny.

Punkty za zakupy.

Kupując za pośrednictwem naszego e-sklepu, na swoje konto otrzymasz punkty. Te wymienić możesz na różne wartościowe gadżety jak smarband czy hulajnoga. Sprawdź pełen katalog nagród tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/ i wybierz coś dla siebie.

Nie zwlekaj, jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na twoje pytania oraz pomogą w doborze produktu. Jesteśmy dostępni pod numerem 506–048-557 oraz za pośrednictwem formularza https://pangroszek.pl/kontakt/. Jeżeli jesteś zainteresowany, zapytaj o próbkę towaru za 1 zł!

Dlaczego ekogroszek workowany i pellet drzewny od Pana Groszka w Jędrzejowie? Dbamy o naszych klientów i staramy się zapewnić najwyższe standardy obsługi. Łączmy przystępne ceny z wysoką jakością i darmową dostawą. Zapraszamy!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews