Podkarpackie a w tym Łańcut słyną z gościnności, my zaś z wysokiego standardu obsługi klienta. Jeżeli poszukujesz produktu, który spełni twoje oczekiwania, to powinieneś sprawdzić ofertę Pana Groszka. Korzystając z naszych produktów, możesz być pewien tego, że dokładamy wszelkich starań, aby serwować najwyższą jakość w niskich cenach. Nasz ekogroszek workowany i pellet drzewny powstają dzięki analizie Twoich potrzeb. Wygodne użytkowanie oraz minimalne wydzielanie substancji szkodliwych do atmosfery to właśnie ekogroszek i pellet. Przełącz się na ekologiczne rozwiązania i stosuj ekopaliwa, żeby zaoszczędzić pieniądze, czas i przyczynić się do poprawy jakości powietrza w całej Polsce. Wszystkie nasze produkty są zgodne z rygorystycznymi normami Unii Europejskiej.

Pellet drzewny w Łańcucie od Pana Groszka – co go wyróżnia?

Nasz pellet drzewny pozbawiony jest niepożądanych substancji chemicznych, produkujemy go z trocin wysokiej jakości drzew iglastych. Jest to pellet klasy A1, co oznacza maksymalnie dobre parametry. Zawartość siarki w tej biomasie to tylko 0,01%! Natomiast moc opałowa na poziomie 18MJ/kg zmniejsza koszta korzystania z pelletu drzewnego Green dzięki znacząco niższemu jego spalaniu. Wymiar ekologiczny stosowania Green to coś, do czego przykładamy największą wagę, a to oznacza małą ilość odpadów i spieków. Rozwiązania takie jak pellet drzewny z powodzeniem wykorzystuje się na zachodzie, jesteśmy przekonani, że jest to przyszłość również dla Polski.

Skąd popularność ekogroszku workowanego?

Popularność ekogroszku stale rośnie i nie bierze się znikąd. Surowiec ten jest bowiem nie tylko ekologiczny i wydajny, ale również tani w użytkowaniu. Pozornie cena jego stosowania wydaje się być wyższa od użytkowania węgla. Prawda jest taka, że dzięki wyższej wydajności ekogroszku a mniejszym jego spalaniu można zaoszczędzić pieniądze. W naszej ofercie znajdziesz 3 warianty ekogroszku workowanego. Żaden z modeli przez nas oferowanych nie zawiera więcej niż 0,3% siarki, a ich moce stoją na wysokim poziomie 24-29MJ/kg. Ze względu na fakt, że ekogroszki workujemy, możesz spodziewać się dużo większej wygody w użytkowaniu względem ekogroszku sprzedawanego luzem.

Pan Groszek Red – dla najbardziej wymagających.

Ekogroszki workowane dostępne u nas celują w specyficzne potrzeby naszych klientów. Red dla przykładu jest przeznaczony dla tych, którzy najbardziej cenią sobie ciepło i wygodę. Jego moc opałowa 29MJ/kg to najwyższa półka. Zawartość siarki 0,3% i popiołu tylko 4% gwarantują zadowolenie wszystkim użytkownikom tego ekopaliwa.

Ekogroszek Red Ekogroszek Yellow
Moc opałowa 29MJ/kg 24MJ/kg
Zawartość siarki 0,3% 0,25%

W Łańcucie dostawa za darmo w 48 h!

Nasze doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie systemu dostaw, który eliminuje wszystkie problemy z nią związane. Nie musisz zaprzątać sobie głowy tym, o której i kiedy przyjedzie kurier, ponieważ przed dostarczeniem towaru umawiamy się z Tobą na konkretną godzinę. Spedycja posiada samochody wyposażone w wózki ręczne i windy pneumatyczne, a dzięki temu towar dostaniesz pod sam dom. Ekogroszek workowany dostarczamy na paletach 80 × 100, pakowanych po 1000 kg. Pellet drzewny natomiast otrzymasz na paletach przemysłowych pakowanych po 960 kg.

Co inni mówią na temat ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego?

Poszukujesz miejsca, gdzie mógłbyś podzielić się opinią na temat ekopaliw? To świetnie, stworzyliśmy specjalną grupę, na której możesz się wymieniać doświadczeniami ze stosowania każdego produktu. Nie musisz się martwić, nie cenzurujemy wypowiedzi! Zapraszamy każdego zainteresowanego tematyką na grupę – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Dobra obsługa klienta, czyli wisienka na torcie Pana Groszka.

Co świadczy o firmie najlepiej? Dbałość o klienta. Możesz skontaktować się z nami pod numerem 506–048-557 lub napisać poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Specjaliści Pana Groszka chętnie pomogą Ci w doborze produktu. Zapytaj o próbkę towaru za 1 zł!

Gdzie kupić więc ekogrszek workowany i pellet drzewny z certyfikatami w Łańcucie? Pan Groszek zaprasza do zakupów w swoim e-sklepie oraz do zamawiania przez telefon!

Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Adrian Moskwa

Pellet wysokiej jakości. Nie ma się do czego przyczepić

 by Olek

Wszystko ok

 by Rafał

Ekogroszek jest ok