Dobry węgiel idzie w parze z wysokimi standardami obsługi klienta. Od dzisiaj ekogroszek workowany i pellet drzewny Pana Groszka zakupisz też w Żołyni. Są to rozwiązania nowoczesne, które zasługują na dużą uwagę. Są tanie, wydajne i ekologiczne. Łączą w sobie te cechy dzięki ponadprzeciętnym wartościom opałowym i niskiej zawartości siarki. Przyczyń się do poprawy jakości powietrza i korzystaj z ekogroszku workowanego oraz pelletu drzewnego. Opały te przyczyniają się do zmniejszenia emisji tlenków siarki, dioksyn i furanów względem węgla. Zobacz ofertę, którą przygotowaliśmy w Żołyni.

Ekogroszek workowany - co daje workowanie.

Ekogroszek wymaga odpowiedniej selekcji wysokokalorycznego węgla. Przy jego produkcji należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Opał ten ma gwarantować duży komfort. Aby go zapewnić, nasz ekogroszek workujemy, ponieważ ułatwia to jego składowanie i użytkowanie. W Żołyni zakupisz trzy warianty ekogroszku. Red, Blue oraz Yellow, każdy z nich zaspokoi inne Twoje potrzeby. Red to najwyższa moc, jest idealny na zimę i dedykujemy go najbardziej wymagającym. Yellow wyróżnia się łatwością dostosowania pieca pod jego użytkowanie. To dzięki uniwersalnym parametrom. Blue natomiast ma najniższą cenę. To wcale nie oznacza, że odstaje jakością. Jest ekogroszkiem workowanym, który posiada najmniejszą zawartość siarki z naszej oferty.

Zawartość siarki Zawartość popiołu Wartość opałowa
Red 0,3% max. 4% 29Mj/kg
Yellow 0,3% 5-7% 26Mj/kg

Mamy dla Ciebie coś jeszcze. Nie warto kupować kota w worku, dlatego powinieneś sprawdzić nasz kalkulator. Tutaj obliczysz swoje zapotrzebowanie na ekogroszek workowany na cały sezon - https://pangroszek.pl/ekogroszek-kalkulator/.

Pellet drzewny - dlaczego zyskuje na popularności.

Pellet drzewny jest opałem bezkompromisowym. Posiada on ekstremalnie czysty skład. Nasz pellet - Green otrzymujemy w wyniku obróbki drzew iglastych. Zmniejsza to ilość spieków i odpadów, jakie generuje. Green to absolutny komfort, przy odpowiednim ustawieniu pieca jest on niemal bezobsługowy. Zachęcamy wszystkich przejętych przyszłością planety do korzystania z tej biomasy.

Również dla pelletu drzewnego stworzyliśmy prosty kalkulator, który pomaga obliczyć zapotrzebowanie na cały sezon. Znajdziesz go tutaj - https://pangroszek.pl/kalkulator-pelletu/.

Na deser darmowa dostawa!

Żołynia objęta jest darmową dostawą ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego. Dzięki długiemu doświadczeniu na rynku zorganizowaliśmy system dostaw tak, aby był on jak najwygodniejszy dla klienta. Towar od nas dowozi samochód, który zmieści się prawie wszędzie. Za pomocą wózków ręcznych i wind pneumatycznych jesteśmy w stanie dostarczyć pod sam dom. Cały transport odbywa się już w 48 h!

Jesteś klientem hurtowym?

Żołynia jest także objęta systemem lojalnościowym. Oznacza to, że każdy zakup ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego, jaki u nas dokonasz, przyznaje punkty na Twoje konto. Te natomiast wymieniać można na różne wartościowe przedmioty. Mamy między innymi hulajnogi, smartbandy czy narzędzia ogrodowe. Pełen katalog znajdziesz tutaj - https://katalog.pangroszek.pl/.

Grupa wsparcia ekopaliwa - Żołynia.

Warto mieć kogoś, do kogo można udać się po pomoc. Ekogroszek workowany i pellet drzewny pomimo wszystkich swoich zalet potrafią sprawić trudności, chociażby przy ustawianiu pieca. Dlatego postanowiliśmy stworzyć przestrzeń wymiany opinii i doświadczeń, również na temat produktów konkurencji. Niczego nie cenzurujemy. Zapraszamy każdego - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo.

Skontaktuj się z Panem Groszkiem.

Czekamy za Tobą! Nasi specjaliści chętnie doradzą Ci w doborze ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego. Jesteśmy dostępni pod numerem 506-048-557, a także możesz do nas napisać poprzez formularz https://pangroszek.pl/kontakt/. Nie zwlekaj, mamy dla Ciebie próbki!

Gdzie zakupić więc najlepszej jakości ekogroszek workowany i pellet drzewny w dobrych cenach? Jeżeli zależy Ci na wysokich standardach obsługi klienta, czystym powietrzu i darmowej dostawie, zachęcamy, u Pana Groszka!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Olo23

Nie mam żadnych zastrzeżeń.

 by Naomi

Ekogroszek świetnej jakości.

 by Waldi

Ekogroszek suchy, szybka dostawa. Polecam