Aby zapewnić sobie siłę do życia musisz jeść. Kierując się wyborem produktów spożywczych, zwracasz zapewne uwagę na skład, markę i wartości odżywcze danego produktu. Ważne jest, by w składzie było jak najmniej chemii, prawda? Jedzenie jest dla ciebie czymś, czym węgiel dla pieca. Co więcej, w przypadku węgla częstujesz dymem również innych ludzi. Warto więc postawić na rozwiązania na miarę XXI wieku. Dobrej jakości paliwo dostępne u Pana Groszka w Krośnie da Ci gwarancję jakości zakupionych produktów. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną ekogroszku, to doświadczenie pozwala, na wprowadzenie maksymalnej liczby udogodnień dla naszych klientów. Co mamy w ofercie?

Wysokokaloryczny ekogroszek workowany Krosno.

Skład węgla u Pana Groszka posiada w swojej ofercie wysokiej jakości ekogroszek workowany o różnej kaloryczności. Ekogorszek yellow o kaloryczności 24 MJ/kg to kompromis między ceną a jakością. Ekogroszek blue charakteryzuje się niską zawartością popiołu i wysoką wartością opałową (26MJ), a Ekogroszek Red (29MJ), jak sama nazwa wskazuje, rozpali Cię do czerwoności! Gwarancja jakości do ceny. W podjęciu decyzji pomogą ci specjaliści dostępni pod zakładką https://pangroszek.pl/kontakt/, którzy służą radą dla każdego zainteresowanego. Dzięki naszym radom wybierzesz produkt, który najbardziej będzie odpowiadał twoim oczekiwaniom. Porady oczywiście są darmowe, tak samo jak i dostawa.

Darmowa dostawa ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego w Krośnie

stworzona jest w sposób możliwie najbardziej komfortowy dla klienta. Ekogroszek workowany i pellet drzewny dowozimy na paletach bezzwrotnych, co ułatwia jego przechowywanie. Nasi spedytorzy umówią się z tobą na godzinę, która będzie dla ciebie odpowiednia, co zdejmie kolejny ciężar z twoich barków. W trosce o twoje dobro bierzemy odpowiedzialność za dostarczenie twojego towaru na siebie.

Dlaczego my?

Wychodzimy klientom naprzeciw! Posiadamy grupę na Facebook, która służy pomocą jeżeli będziesz miał z czymś problem. Nasza firma posiada system punktów lojalnościowych. Każdy zakup ekogroszku w Krośnie to punkty na twoim koncie, które umożliwiają ci odbieranie nagród. Nagrody znajdziesz tutaj - https://katalog.pangroszek.pl wejdź i wybierz coś dla siebie. Być może zainteresuje Cię smartband, hulajnoga albo powerbank. To bez znaczenia, nagrody to darmowy produkt uboczny twoich zakupów.

Skąd mam wiedzieć, że Pan Groszek to dobra jakość?

Kolejnym aspektem naszej działalności jest jawność. Jesteśmy dumni ze swojego ekogroszku i pelletu drzewnego. Recenzje naszego towaru możesz znaleźć na Youtube. Każdy produkt posiada zakładkę, która umożliwia wystawienie opinii. Posiadamy fanpage na Facebooku, na którym znajdziesz kolejne wartościowe opinie na temat naszych artykułów.

,,Kupię dobrej jakości pellet” – gdzie?

To pytanie często pada z ust naszych klientów. Odpowiedź jest prosta – u Pana Groszka! W naszej ofercie znajdziecie Państwo pellet klasy A1, co oznacza, że surowiec, z którego powstał, nie został poddany żadnej obróbce chemicznej. Ten granulat dostaniecie Państwo w Krośnie, w workach pakowanych po 15 kilogramów, co sprawi, że nie będziecie mieli problemu z jego przechowywaniem. Kiedy dochodzi do wybierania pelletu drzewnego, nasuwają nam się pytania, który będzie najlepszy, najtańszy czy najwydajniejszy. Nasz pellet to wysoka wartość opałowa 18MJ/kg, która pozytywnie wpływa na budżet domowy. Będziesz musiał dokładać mniej pelletu do pieca. Granulacja na poziomie 6mm, bardzo niska zawartość popiołu na poziomie 0,6% oraz zawartość siarki 0,01%, po prostu - wysoka jakość.

Dbałość o środowisko jest naszym głównym celem.

Dzisiaj świadomość społeczna się zwiększa, powoli odchodzimy od „kopciuchów” na rzecz rozwiązań bardziej ekologicznych. Efekt cieplarniany to bardzo niepokojące zjawisko. Stosowanie ekogroszku zamiast klasycznego węgla to dobry pomysł dla zainteresowanych przyszłością planety. Nie zapominamy przy tym o kliencie, nowoczesne rozwiązania są zazwyczaj droższe. My dbamy o to, żeby nasz ekogroszek i pellet spełniał zadanie bycia ekologicznym, a jednocześnie nie nadwerężał budżetu domowego użytkownika.

Zależy nam na tym, żeby klient otrzymał produkt możliwie jak najbardziej dopasowany. Nie dopuszczamy do sytuacji, w której odbiorca nie będzie zadowolony z zakupu. Nasi fachowcy służą pomocą przy każdej wątpliwości. Zależy nam, aby klient był usatysfakcjonowany uzyskanymi odpowiedziami, dlatego zapraszamy do kontaktu przez formularz lub pod numerem telefonu 506-048-557.

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Kasia

Wszystko ok

 by Janek

Spoko sklep. Polecam

 by Edi

Pellet dobrej jakości.