Wybór odpowiedniego składu węgla może przyprawić o niemały zawrót głowy, zwłaszcza kiedy nie dysponujemy gruntowną wiedzą z zakresu ogrzewania. Firma Pan Groszek powstała, abyś właśnie Ty, Drogi Kliencie nie musiał już martwić się o odpowiedni dobór paliwa do Twojego domu. Rzeszów to miasto, w którym świadczymy nasze najwyższej jakości usługi. Pellet drzewny klasa A1 oraz ekogroszek workowany o różnej wartości energetycznej zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów! W dobie XXI wieku bardzo ważne jest dbanie o środowisko, a przyczynisz się do tego, gdy:

Kupisz tani ekogroszek workowany dostępny w Rzeszowie od ręki!

Firma Pan groszek oferuje wysokojakościowy ekogroszek workowany, który zapewni optymalną ilość ciepła w Twoim domu. Gdy za oknem dmucha siarczysty mróz, polecamy ekogroszek RED, który świetnie sprawdzi się na taką pogodę. Jego wysoka wartość energetyczna wynosząca aż 29 MJ/kg da Ci gwarancję spokojnych, ciepłych wieczorów. Red jest również gwarantem ekologiczego spalania, spiekalność wynosi zaledwie 15RI i pozostawia on tylko 3% popiołu. Pan Groszek Rzeszów dysponuje także ekogroszkiem workowanym Yellow, który jest polecany dla użytkowników początkujących. Moc opałowa tego paliwa to 26MJ/kg a zawartość popiołu 5-7% co wpływa na niski poziom odpadów. Parametry ustawień pieca dla Yellow to maksymalny komfort.

Pan Groszek Red Inny popularny produkt
Zawartość siarki 0,3% 0,4%
Zawartość popiołu max 4% max 12%

Czy Pellet drzewny A1 to skuteczne biopaliwo?

Zapraszamy Rzeszów, jak i całe województwo podkarpackie do skorzystania z naszej oferty pelletu drzewnego. Znaczna część klientów ma czasem problem w wyborze odpowiedniego paliwa dla siebie. Pellet drzewny Pan Groszek Green to wysokiej jakości surowiec otrzymywany bez żadnych chemicznych dodatków. Pellet swoją ekologiczność zawdzięcza niskiej emisji trujących tlenków powodujących globalne ocieplenie oraz niskiej zawartości otrzymanego popiołu – tylko 0,6%. Kolejnym atutem Pelletu Green jest granulacja na niskim poziomie 0.01% i wartość opałowa 18MJ/kg, które wspólnie gwarantują wysoką wydajność przy zachowaniu niskiej szkodliwości dla środowiska.

Darmowa dostawa na terenie Rzeszowa

Dla klientów z Podkarpacia przygotowaliśmy dostawę za darmo. Realizujemy transport przy wykorzystaniu samochodów, zdolnych dostać się tam, gdzie nie dostanie się tir. Nasze pojazdy wyposażone są w windy pneumatyczne i wózki ręczne. Cechy naszej spedycji wpływają na możliwość dostarczenia ekogroszku i pelletu pod sam dom. Towar otrzymasz na europalecie 80 × 100 w przypadku groszku (1 tona) i palecie przemysłowej w przypadku Pelletu drzewnego (960 kg), wiemy, że takie gabaryty mogą sprawiać trudności naszym klientom, dlatego całym procesem dostawy zajmujemy się sami. Dostarczamy w ciągu 2 dni roboczych i umożliwiamy płatność za pobraniem.

Dlaczego Ekogroszek workowany?

Ekogroszek to nowoczesne paliwo powstałe w wyniku starannej selekcji węgla kamiennego i brunatnego. Jego cechą szczególną jest niska spiekalność, mała zawartość wody i tlenków siarki. Korzystając z tego surowca, przyczyniasz się do zmniejszania smogu oraz obniżenia wydzielania dioksyn, furanów i pyłów. Wszyscy chcemy oddychać świeżym powietrzem i ekogroszek pomaga w realizacji tego celu.

Oszczędności dla stałych klientów.

Mamy też pakiet benefitów dla klientów, którzy zamawiają u nas regularnie. Wprowadziliśmy specjalny system lojalnościowy, nawet 200 punktów za jedno zamówienie. Być może będziesz zainteresowany odbiorem smartbanda, hulajnogi lub słuchawek, jeśli tak to sprawdź katalog nagród na naszej stronie https://katalog.pangroszek.pl/, punkty naliczane są zarówno dla klientów detalicznych jak i hurtowych.

Kontakt do Pana Groszka w Rzeszowie.

Nie wszystko da się wyjaśnić bez rozmowy z drugim człowiekiem. Wiemy to i dlatego przygotowaliśmy różne możliwości kontaktu z nami. Jeżeli wolisz porozmawiać przez telefon, kontaktuj się z nami pod numerem 506-048-557. Jeżeli preferujesz kontakt mailowy, napisz przez formularz na stronie kontaktowej tutaj - https://pangroszek.pl/kontakt/ skontaktujemy się z tobą najszybciej jak to możliwe.

Więc z czyjej oferty skorzystać jeżeli zależy Ci na zakupie taniego pelletu drzewnego i ekogroszku workowanego? Zachęcamy - u Pana Groszka!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Gusław

Polecam ekogroszek red

 by Kamil

Tanio, szybko i na czas. Pellet ok