Połączenie dobrej ceny z wysoką jakością oferowanego produktu? Zapraszamy do sprawdzenia oferty Pana Groszka, dbamy o to, aby być postrzegani jako dostawcy takich towarów. Ekogroszek workowany i pellet drzewny A1 z naszej oferty zakupisz teraz na terenie Jasła. Przekonaj się co dla Ciebie mamy i sprawdź pakiet benefitów, które otrzymasz przy zakupie. W e-sklepie zapłacisz wieloma metodami płatności, nawet za pobraniem. Nasze produkty posiadają stosowne certyfikaty, a my przykładamy wielką uwagę do zwiększania komfortu klienta. Przełącz się na rozwiązania XXI wieku, przestaw się na ekogroszek i pellet! Recenzje naszego towaru znajdziesz w internecie, zachęcamy, przejrzyj je.

Ekogroszek workowany od Pana Groszka w Jaśle.

W Jaśle zakupisz 3 modele ekogroszku workowanego.

Propozycja dla osób wymagających, które cenią sobie wysoką moc:

Pan Groszek Red

*Wartość opałowa 27-29MJ/kg

*Granulacja 10-25mm

*Zawartość popiołu 3%

*Zawartość siarki 0,3%

Zalecany dla osób początkujących. Łatwo ustawić piec do użytkowania tego ekogroszku:

Pan Groszek Yellow

* wartość opałowa 26 MJ/kg

*Granulacja 10-25mm

* Zawartość popiołu 5-7%

* Zawartość siarki 0,3%

Najbardziej ekologiczna pozycja w naszej ofercie:

Pan Groszek Blue

* Wartość opałowa 24MJ/kg max

* Granulacja 5-25mm

*Zawartość popiołu 3-5%

*Zawartość siarki 0,25%

Każdy z naszych ekogroszków workowanych sprawdza się najlepiej w czymś innym. Jeżeli nie jesteś pewien, który z wybranych będzie odpowiedni dla twoich potrzeb, skontaktuj się z nami!

Pellet drzewny z drzew iglastych w Jaśle.

Pellet jest ekopaliwem bardzo ekologicznym, żeby można tak o nim mówić, należy jednak zadbać o czystość procesu jego powstawania. Nie dopuszczamy chemikaliów do naszego pelletu drzewnego i pozyskujemy go z drzew iglastych, dzięki czemu możesz się spodziewać mniejszej ilości spieków. Moc Pana Groszka Green to 18MJ/kg, zawartość popiołu tylko 0,6% i zaledwie 0,3% siarki. To rozwiązanie dedykujemy tym, którzy biorą sobie do serca postulaty o poprawie jakości powietrza. Ponadto ogrzewanie pelletem drzewnym daje bardzo duży komfort użytkowania za sprawą pieców z podajnikiem automatycznym.

Pellet drzewny Green Ekogroszek Blue
Zawartość siarki: 0,01% 0,25%

Co wyróżnia ekogroszek?

Nazwa ekogroszek z początku jest tajemnicza, nie wiemy, o co chodzi z tym eko. Ekogroszek powstaje w wyniku starannej selekcji węgla wysokokalorycznego. Przy pomocy tej selekcji powstaje paliwo, które jest „czyste”. Zawartość siarki, popiołu i wilgotność ekogroszku stoi na niskim poziomie, to również pozytywnie wpływa na ekologiczność ekogroszku.

W Jaśle dostarczymy w 48h za darmo!

Chcemy upraszczać, nie utrudniać, dlatego stworzyliśmy system dostaw oparty o doświadczenie, dzięki, któremu unikamy większości problemów związanych z transportem wysokogabarytowym. Nasza spedycja przywozi ekogroszek workowany i pellet drzewny samochodami z windami pneumatycznymi i wózkami ręcznymi. To sprawia, że towar dowozimy „na podwórko”. Skontaktujemy się z tobą przed odbiorem towaru, żebyś nie musiał martwić się o to, że przyjedziemy, jak Ciebie nie będzie w domu.

Bonusy dla klientów hurtowych i detalicznych.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientom. W związku z tym stworzyliśmy system punktowy. Za zakupy pelletu drzewnego i ekogroszku workowanego otrzymasz punkty, a te wymienić możesz na różne nagrody. Pełen katalog jest tutaj – https://katalog.pangroszek.pl/, jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Opinie o Panie Groszku.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, o tym co robimy, zapraszamy na fan page – https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/. Znajdziesz tam opinie na temat produktów, które oferujemy. Możesz sprawdzić, co do powiedzenia o nas mają inni również na YouTube. Nie cenzurujemy opinii. Jeżeli chcesz wypowiedzieć się o jakimkolwiek produkcie, sprawdź naszą grupę poświęconą ekopaliwom - https://www.facebook.com/groups/ekopaliwo/.

Skontaktuj się z Panem Groszkiem w Jaśle.

Nasi specjaliści z chęcią doradzą Ci w doborze odpowiedniego produktu. Zadzwoń pod numerem - 506–048-557 lub napisz https://pangroszek.pl/kontakt/. Udzielamy pomocy na każdym etapie zakupu ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego. Zapytaj też o próbkę za 1 zł!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 3 reviews
 by Kasia Pasikowska

Kupiliśmy z mężem pellet. Wygląda ok. Ekipa przyjechała i wypakowała, więc ja nie musiałam się martwić.

 by Paweł

Wszystko ok

 by Bartek

Miła obsługa, która pomogła wybrać pellet. Jestem zadowolony