Najlepsze pellet promocje tylko u Pana Groszka! 

Czym jest pellet? 

 • Pelety (pellety opałowe) to rodzaj biopaliwa w postaci cylindrycznych granulek otrzymywanych z odpadów drzewnych, odpadów rolniczych lub torfu. 
 • Pellety można uznać za stosunkowo nowy rodzaj paliwa, czym one więc właściwie są? To sprasowane odpady drzewne, które po raz pierwszy zastosowano w Ameryce Północnej w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, a pierwsza sprzedaż pelletu na rynek konsumencki pojawiła się w 1983 roku. 
 • Pelety są szeroko stosowane zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego. Pellety opałowe są cenione za przyjazność dla środowiska. 
 • Produkcja, przechowywanie i transport pelletu wykluczają zanieczyszczenie środowiska, a spalone pellety praktycznie nie wydzielają dwutlenku węgla i siarki, popiół zaś można wykorzystać jako nawóz. 
 • Biorąc pod uwagę tak wiele atrybutów tego rodzaju biopaliwa Pan Groszek oferuje swoim klientom jedynie towar najwyższej jakości proponująć również interesujące promocyjne ceny na pellet, zniżki na pellet oraz pakiety konsumenckie.

Czy wiesz dlaczego sprzedaż pellet jest tak popularna w Polsce? Pellet ma zalety, których nie mają tradycyjne metody spalania. Coraz bardziej interesuje nas też dobro naszej planety, dlatego pellet jak i  ekogroszek to także wybór dla świadomych mieszkańców Ziemi.

Tani pellet dostępny u Pana Groszka

Sprzedajemy jedynie ekologiczne i wartościowe paliwa sprowadzane z za wschodniej granicy, gdzie wymagania względem produktów opałowych są zdecydowanie wyższe niż w Polsce z uwagi na surowe zimy w tych rejonach. Pan Groszek proponuje swoim klientom produkty najwyższej jakości, wysoko ekologiczne na które to oferuje często zniżki na pellet. Nasze produkty są skrupulatnie wyselekcjonowane, przechowywane są w bezpieczny sposób, w magazynach dzięki czemu posiadają pełną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i tym samym gwarancję zachowania właściwości paliwa. Ponadto warto wspomnieć że każdy z naszym produktów zapakowany jest w perforowany worek, który to gwarantuje ochronę przed wilgocią. 

Na naszej stronie internetowej klient może kupić różnego rodzaju ekogroszek oraz tani pellet o nazwie „Pan Groszek Green” dostępny w trzech pojemnościach, zaczynając od 500 kg, poprzez 800 kg, kończąc na 960 kg. 

Czy wiesz, że o wiele wygodniej jest ogrzewać dom ekogroszkiem bądź pelletem, ponieważ tylko od czasu do czasu można zajrzeć do kotłowni aby dołożyć opał do pieca, nie tracąc przy tym intensywności ciepła.

Oferujemy również min. brykiet drzewny wytwarzany z najwyższej jakości ściółek drewna. Tani pellet wykonany jest z materiałów drewnopochodnych powstałych przy produkcji wyrobów drzewnych i przemysłu drzewnego prasowanego pod wysokim ciśnieniem. Służy do ogrzewania pomieszczeń w gospodarstwach domowych, piekarniach, szkołach, elektrociepłowniach itp. Jakość peletów od Pana Groszka potwierdzona jest certyfikatami najwyższej jakości.  

Ponadto na naszej stronie można swobodnie obliczyć ilość węgla jaką klient musi zakupić aby ogrzać swój dom, korzystając z kalkulatora zużycia dostępnego na naszej stronie. Warto zwrócić uwagę, iż pomimo że pellet oferowany przez Pana Groszka to tani pellet jest on bardzo wysokiej jakości. Ponadto oferujemy ciekawe zniżki na pellet oraz pellet promocje, dzięki czemu w rezulatcie na stronie www.pangroszek.pl możemy kupić pellet taniej niż u innych sprzedawców, nie tracąc na jakości. 

Czy wiesz, że ekogroszek lub pellet jest idealny dla osób aktywnych zawodowo i posiadających wiele obowiązków?

Jaki pellet zakupić? Skorzystaj ze zniżki na pellet u Pana Groszka.

Nie wiesz na jaki rodzaju pelletu się zdecydować? Jeśli nazwy danego rodzaju paliwa nic Ci nie mówią i nie wiesz na jaki dokładnie węgiel się zdecydować oferujemy bezpłatną pomoc naszego konsultanta. Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę z zakresu handlu towarami. Ponadto stale ją rozwijają i uzupełniają swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach w kraju i za granicą. Aby uzyskać poradę możesz zadzwonić na naszą infolinię bądź napisać do nas e-maila.  Ponadto na stronie www.facebook.pl posiadamy profil o nazwie „Grupa wsparcia Pana Groszka” za pośrednictwem którego również możesz otrzymać cenne rady oraz wskazówki lub przeczytać ciekawe artykuły. Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby klienta dlatego też zawsze chętnie służymy pomocą, dobrą radą oraz wsparciem. Ponadto na naszej stronie oferujemy promocje na pellet oraz promocyjne ceny na pellet od Pana Groszka o których to chętnie opowiedzą Ci Nasi konsultanci.

Ekologia a pellet

 • Parametry środowiskowe pelletu w przeciwieństwie do paliw kształtują się bardzo wysoko. 
 • Pellet wypala się prawie całkowicie, zawartość popiołu jest mniejsza niż 0,7%, natomiast popiół może posłużyć jako nawóz. 
 • Spalanie peletów drzewnych jest częścią naturalnego cyklu substancji występujących w przyrodzie. 
 • Emisja produktów spalania do atmosfery jest minimalne w porównaniu z paliwami kopalnymi dlatego jest to niezwykle ekologiczne paliwo. 
 • Samo przechowywanie pelletu również nie jest problematyczne ponieważ możemy przechowywać go w bezpośrednim sąsiedztwie pomieszczeń mieszkalnych (piwnice lub pomieszczenia gospodarcze), gdyż jest to materiał biologicznie nieaktywny,  poddany obróbce cieplnej, który to nie wydziela nieprzyjemnego zapachu podczas przechowywania i spalania. 
 • Warto też wspomnieć, iż aby ogrzać dom wystarczy niewielka ilość pelletu dzięki czemu pellet taniej kształtuje się porównując go z innymi paliwami. 

Czy wiesz że… Pellety to biopaliwa wytwarzane z drewna lub odpadów drzewnych, które to nie zawierają dodatków chemicznych, spalają się prawie całkowicie jednocześnie  dając dużo ciepła.

Koszty dostawy pelletu u Pana Groszka

Jak zakupić wysokiej klasy, tani pellet od Pana Groszka? 

Nic prostszego! Klient nie musi wychodzić ze swojego domu, wystarczy że:

 • w wyszukiwarkę internetową wpisze: www.pangroszek.pl;
 • wybierze odpowiedni rodzaj opału;
 • Nasz kurier przywiezie zamówienie we wskazane miejsce. 

Taki sposób transakcji oszczędza zarówno czas klienta jak i jego pieniądze, które to musiałby przeznaczyć na transport, co w rezultacie generuje pellet taniej, niż przy zamówieniu pelletu w innym punkcie. 

 • Za wykonane zakupy klient może zapłacić przelewem bankowym, jeśli jednak preferuje tradycyjne formy płatności, należności można regulować przy użyciu karty płatniczej u dostawcy bądź wybierając formę „za pobraniem”. 
 • Dostawa zamówionego towaru odbywa się w terminie 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Kupując tani pellet  
 • Pan Groszek zapewnia darmową dostawę niemalże na terenie całego kraju dzięki czemu generujemy oszczędności związane z przesyłką. 

Ponadto przy zamówieniu większej ilości pelletu oferujemy konkurencyjne zniżki na pellet oraz promocje na pellet. Jak znaleźć promocje na pellet? Wszystko znajduje się na stronie www.pangroszek.pl w zakładce chociażby katalog nagród bądź produkty, opał oferta hurtowa. 

Systemy promocyjne u Pana Groszka

Pan Groszek oferuje swoim klientom bardzo interesujący katalog nagród. Jak to działa: robiąc zakupy za pośrednictwem www.pangroszek.pl, zbierasz punkty, które to możesz wymienić na atrakcyjne nagrody! W naszym katalogu nagród znajdziesz następujące podkategorie:

 • akcesoria meblowe np. zestaw mebli ogrodowych KETER CHELSEA SEA GRAFIT czy zestaw mebli dziecięcych JUMI;
 • czytniki kart pamięci np. IBOX czytnik kart pamięci SD 3,5” czy unitek uniwersalny: czytnik kart SD 3,0”;
 • elektryczne hulajnogi np. Razer Power Core E100 AL czy Razer Power Core E100;
 • etui, plecaki np. klasyczny case do iPada czy wygodny plecak Targus Work;
 • samochody;
 • słuchawki np. słuchawki JBL T450BT czy  Słuchawki bezprzewodowe JBL T500 w pięknym niebieskim kolorze;
 • zegarki, smartbandy np. zegarek elektroniczny marki Xiaomi Mi Band 3, zegarek elektroniczny marki Samsung Galaxy Fit e w czarnym, klasycznym kolorze;
 • ładowarki, powerbanki np. powerbank marki ADATA Power Bank P16750 16750 mAh 2.1A (biało-zielony) czy powerbank marki Samsung Powerbank indukcyjny 10000mAh 2A Fast Charge;
 • narzędzia ogrodowe np. Pompa YATO YT-85401 czy profesjonalne nożyce akumulatorowe do pielęgnacji żywopłotu marki YATO YT-82835
 • grille ogrodowe np. Grill ogrodowy RAVANSON GO-2 czy Wędzarnia VICTORIA SPORT HW1093;
 • baseny np. rozkładany basen rozporowy BESTWAY 57270 Fast Set 305 x 76 cm czy Basen rozporowy BESTWAY 57274 Fast Set 366 x 76 cm;
 • pawilony np. awilon przeciwsłoneczny JUMI poliester OM-860810 Zielony (3 x 3 x 2.5 m);
 • relaks w ogrodzie np. Plac zabaw COMPLEX Antek zawierający zjeżdzalnie, huśtawki, domek z drewna, piaskownice czy trampolina HAMMER Cross Jump.

Ponadto przy zakupach opału w ilościach hurtowych zalecamy kontakt (https://pangroszek.pl/kontakt/) ponieważ jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe. Klient może też wypełnić formularz kontaktowy, a my oddzwonimy i przedstawimy Nasze promocyjne ceny na pellet promocje oraz pellet zniżki. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *