Na co zwrócić uwagę podczas zakupu pelletu drzewnego? Ogromne znaczenie mają jakość i parametry kupowanego przez nas opału. Istotną rolę odgrywa również producent pelletu. Dlaczego? To tak, jak w życiu. Sprawdzona marka daje Ci gwarancję jakości i wytrzymałości oraz zadowolenie.


pellet w dobrej cenie

Jak wybrać producenta pelletu?

Wybór odpowiedniego producenta pelletu ma ogromne znaczenie. Produkcja pelletu to żmudny i długotrwały proces, który wymaga precyzji i doboru odpowiedniej jakości materiału, aby powstał pellet wysokiej jakości. Na rynku istnieje wielu producentów pelletu. Jak w takim razie wybrać najlepszego? Przede wszystkim zwróćmy uwagę na jego asortyment. Tutaj przykładem może być nasz sklep. U nas produkcja pelletu odgrywa ogromne znaczenie. Ponadto w asortymencie posiadamy jeszcze ekogroszek o różnej kaloryczności dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Poza pelletem wysokiej jakości i ekogroszkiem posiadamy również brykiet, a nasza oferta na bieżąco jest aktualizowana.

Czy wiesz, że… Historia wiodącej na świecie certyfikacji pelletu drzewnego jest oczywiście ściśle związana z historią certyfikowanego towaru. Pelety drzewne pojawiły się podczas kryzysu naftowego w latach 70. XX wieku, kiedy zapotrzebowanie na alternatywy dla paliw kopalnych było duże. Jednak dopiero w latach 90. XX wieku, wśród rosnących obaw o środowisko, pelety drzewne były postrzegane w Europie jako niezawodne alternatywne źródło energii. Od tego czasu produkcja i konsumpcja stale rosły, a pelety drzewne są obecnie uważane za najlepsze odnawialne paliwo.

Co jeszcze jest ważne? Jak sprawdzić, czy producent pelletu jest rzetelny? Zwróć uwagę na to, jak wygląda strona internetowa sprzedawcy, czy jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Czy możesz bezpośrednio skontaktować się ze sprzedawcą? Na ile jest pomocny? Czy dana strona posiada kalkulatory zużycia? Kilka wyznaczników, jak poznać dobrego producenta pelletu.

  • Posiada certyfikowany pellet
  • Na stronie są dokładnie opisane parametry produktu
  • Możesz skontaktować się ze sprzedawcą
  • Masz darmową dostawę w pakiecie
  • Ceny danych produktów są konkurencyjne.

wybierz sprawdzony pellet

Gdzie kupić dobry pellet?

Polecamy zakup pelletu wysokiej jakości w naszym sklepie internetowym. W ofercie posiadamy pellet bardzo dobry jakościowo, o czym napiszemy poniżej. Sklep Pan Groszek oferuje kompleksową obsługę Klienta na każdej płaszczyźnie. Nasze produkty są dokładnie opisane, a dzięki temu wiesz, że kupujesz pellet wysokiej jakości. Gdy zdecydujesz się na wybór danej pozycji możesz również zapytać ekspertów o dodatkowe parametry produktów albo zapytać, jak ustawić piec na pellet.

Ciekawostka…Wraz z sukcesem peletów drzewnych pojawiły się ważne pytania. Jak ustrukturyzujesz rynek pelletu i zagwarantujesz uczciwe warunki handlowe? W jaki sposób zapewniacie konsumentom przejrzystość i porównywalność? A co najważniejsze, jak możesz globalnie podnieść jakość pelletu? Odpowiedzi zaczęły pojawiać się wraz z utworzeniem europejskiej normy dla peletów drzewnych w 2011 r. (EN 14961-2), a kilka lat później wprowadzono normę międzynarodową (ISO 17225-2).

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również system lojalnościowy. Na czym on polega? Przede wszystkim otrzymujesz od nas punkty za zakupy w naszym sklepie. Za każdą wydaną złotówkę dostajesz punkt, który jest wymienny na nagrody. A co ciekawe, nagrody są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z nas.


pellet drzewny

Co może nam zaoferować dobry producent?

Dobry producent oferuje przede wszystkim towar odpowiedniej jakości. Co to oznacza? Pellet powinien palić się i nie dawać zbyt dużej ilości popiołu. Wysokiej jakości pellet nie pozostawia smoły na piecu. Dym z kolei powinien być białego koloru. Dobry producent oferuje nam przede wszystkim wsparcie w wyborze odpowiedniego pelletu.


sprawdzony sprzedawca pelletu drzewnego

Przegląd produktów w naszym sklepie

W naszym sklepie oferujemy pellet workowany wysokiej jakości. Jako producent pelletu oferujemy pellet wysokiej jakości. U nas zakupisz pellet Pan Groszek Green. Pellet to wysokiej jakości paliwo opałowe. Pellet Pan Groszek GREEN spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Niska zawartość popiołu i wysoka wartość opałowa. Jeśli masz dodatkowe pytania nasz sklep jest do Twojej dyspozycji!

Pellet czysto świerkowy dobrze się spala i nie powoduje spieków. Pellet z trocin drzew iglastych jest lepszy od pelletu z drzew liściastych. Ze względu na zawartość żywicy, który tworzy naturalnie lepiszcza.

Każdego dnia służymy fachową pomocą przy wyborze opału do Twojego domu i firmy. Asortyment który u nas znajdziesz to wysokojakościowe produkty w przystępnej cenie. Oferujemy ekogroszek, pellet i węgiel dostosowany do potrzeb każdego klienta. Sprawdź nasz katalog produktów i wybierz coś dla siebie. Stawiasz na ekologię? Mamy dla Ciebie pellet. Cenisz sobie praktyczne rozwiązania? Postaw na ekogroszek w workach.


pelet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *