Oferowany ekogroszek workowany w Tczewie jest dostarczany przez firmę Pan Groszek. Przykładamy szczególną wagę do pochodzenia tego surowca, który musi odznaczać się określonymi parametrami. Wszystko po to, aby wydatek związany z zakupem takiego paliwa opałowego okazał się słuszną inwestycją i w pełni służył podczas sezonu jesienno- zimowego. Jest to słuszna alternatywa dla węgla brunatnego i kamiennego o niskiej jakości. Duże znaczenie ma również dobrostan zdrowotny człowieka oraz poszanowanie dla środowiska naturalnego. Obie te kwestie wiążą się ze znacznym ograniczeniem emisji szkodliwych substancji do atmosfery. Chodzi między innymi o istotną redukcję poziomu siarki i innych popiołów, które pod wpływem utleniania mogłyby negatywnie wpływać na otoczenie. Warto więc postawić na ekogroszek, który bez problemu dostarczamy do miejscowości Tczew i nie tylko.

Specyfika ekogroszku - Tczew

Nie tylko mieszkańcy poszczególnych miast w województwie pomorskim, ale też przedstawiciele innych regionów kraju mają szansę na zakup oferowanego przez nas materiału grzewczego. Jest on bardzo wydajny, przy zachowaniu bardzo korzystnej ceny. Ekogroszek workowany, dostępny dla klientów z Tczewa, musi być spalany w odpowiednim do tego piecu, wówczas cały proces będzie w pełni bezpieczny, osiągając też wysoką efektywność. Spełnienie oczekiwań nabywcy zależy więc nie tylko od paliwa opałowego, lecz także odpowiedniego wyposażenia. Zakup wraz z montażem powinny przebiegać w ścisłej konsultacji ze specjalistami, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego osprzętu. Najczęściej używane są kotły z podajnikiem tłokowym lub ślimakowym. Dzięki nim dostarczanie ekogroszku może przebiegać całkowicie bezobsługowo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapraszamy!

Zawartość popiołu Zawartość siarki
Yellow 5-7% 0,3%
Green 0,6% 0,01%

Wysoka klasa pelletu drzewnego - Tczew

Prezentowany pellet drzewny, dostarczany klientom z miejscowości Tczew, wyróżnia się właściwościami przekładającymi się na efektywność tego paliwa grzewczego. Przede wszystkim można mówić o: optymalnym zakresie granulacji, odpowiednim poziomie wody i wartości opałowej. To właśnie te wskaźniki wpływają na klasę przedstawionego materiału. W porównaniu do tradycyjnej metody węglowej zaletami są nie tylko niskie koszty oraz duża skuteczność. Trzeba podkreślić też wygodę, która wiąże się z bezobsługowym użytkowaniem niektórych pieców. Wystarczą cykliczne przeglądy weryfikujące poprawność ich działania. Pozwoli to zapobiegać ewentualnym usterkom, jak również daje optymalne możliwości grzewcze przy zakupie i korzystaniu z pelletu. Warto zatem skorzystać z niskich cen, a przede wszystkim właściwości opałowych oferowanego rozwiązania w naszym e-sklepie Pan Groszek.

Zawartość siarki Moc opałowa Cena
Pellet Green 0,01% 18Mj/kg Średni zakres
Ekogroszek Blue 0,25% 24Mj/kg Niski zakres

Przekalkuluj koszta na sezon.

Odpowiedzialna decyzja musi zostać poparta obliczeniami. Szczególnie jeżeli chodzi o ekogroszek workowany i pellet drzewny. Są to surowce bowiem nie tylko bardziej ekologiczne, ale również często tańsze w użytkowaniu niż węgiel. Nie musisz nam wierzyć na słowo. Po prostu wpisz w kalkulator parametry swojego domu a ten obliczy ilość opału potrzebną na cały sezon.

Ekogroszek workowany - Tczew

Darmowa dostawa na terenie Tczewa.

Oferujemy wiele udogodnień. Między innymi darmową dostawę. Ta odbywa się przy asyście doświadczonych spedytorów. Pojadzy, którymi dowozimy, wyposażone są w wózki ręczne i windy pneumatyczne co umożliwia rozładunek pod domem. Ekogroszek workowany i pellet drzewny z myślą o Twoim komforcie otrzymasz na paletach bezzwrotnych. Skontaktujemy się z Tobą celem umówienia dogodnej godziny odbioru.

Zadzwoń do składu Pana Groszka w Tczewie.

Jesteśmy dostępni pod numerem 506-048-557 oraz za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/. Nasi specjaliści służą poradą i pomogą w doborze odpowiedniego ekogroszku workowanego i pelletu drzewnego pod piec.

Jeżeli poszukujesz składu, który zajmie się Twoim zamówieniem od A do Z w Tczewie, to skorzystaj z oferty Pana Groszka - https://pangroszek.pl/sklep/. Zapraszamy!

Sprawdź ofertę dla swojego miasta:
Oferta hurtowa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 2 reviews
 by Tomek

Szybko i na czas. Ekogroszek dobrej jakości

 by Heniek

Pellet super jakości. Polecam