Wysokie koszty ogrzewania i niebezpieczne substancje emitowane do atmosfery to największy problem dawnych systemów ogrzewania. Dbając o komfort, wygodę i bezpieczeństwo, proponujemy paliwo ekologiczne charakteryzujące się doskonałą efektywnością oraz wysoką energetycznością. W ofercie Pana Groszka znajdą Państwo najwyższej jakości, nowoczesny opał o satysfakcjonujących parametrach dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji. Dla klientów z Gdańska przygotowaliśmy ekogroszek workowany i pellet drzewny w bardzo atrakcyjnej cenie. Zadbaliśmy o to, aby dostarczany przez nas asortyment zawierał zróżnicowany poziom granulacji oraz inne czynniki wpływające na długość i sposób procesu spalania. Proponując optymalną kaloryczność paliwa grzewczego i jednocześnie dbając o odpowiedni poziom wilgotności poprzez prawidłowe przechowywanie, jesteśmy przekonani, że dostępne rozwiązania spełnią oczekiwania nowoczesnych systemów grzewczych, wyposażonych w zaawansowane termostaty i podajniki ułatwiające eksploatację w sezonie jesienno-zimowym.

Wysokoenergetyczny pellet drzewny - Gdańsk

Pellet drzewny, dostarczany przez nas na teren Gdańska, to oferta, z której korzystają klienci ceniący komfort, wygodę i skuteczność. Nowoczesne piece przystosowane do spalania trocin drzewnych są niemal bezobsługowe, a powstały z biomasy granulat, poddany procesowi spalania, można wykorzystać w ogrodnictwie jako naturalny nawóz. Tak korzystne właściwości mają znamienny wpływ na środowisko naturalne, a jednocześnie zapewniają wysokoenergetyczne paliwo grzewcze. Pellet sprawdzi się do ogrzewania każdej powierzchni niezależnie od jej finalnego metrażu. Atutem jest brak szkodliwych substancji, których wydzielanie mogłoby wpłynąć na jakość życia. Wybierając odpowiedniej jakości pellet drzewny, warto skorzystać z porady doświadczonych specjalistów. Nasz zespół chętnie pomoże Państwu w zakupie ekologicznego paliwa grzewczego o satysfakcjonującej wartości opałowej, niewielkim współczynniku substancji niepalnych oraz niskim poziomie wilgotności, który znacząco wpływa na efektywność granulatu z biomasy.

Jaki ekogroszek wybrać w Gdańsku?

Już w okresie letnim nasi klienci z Gdańska zastanawiają się nad zakupem ekogroszku. Wysokie temperatury i przez to niski współczynnik wilgotności, to najlepsze warunki, aby uzupełniać zapasy materiału grzewczego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów z Gdańska, oferujemy ekogroszek workowany o zróżnicowanych parametrach. Do dyspozycji oddajemy rozwiązania o różnej granulacji, wartości opałowej, zawartości siarki i ilości popiołu. Ponadto, aby zapewnić odpowiednią kaloryczność i zarazem energetyczność wybranego granulatu, należy wziąć pod uwagę współczynnik spiekalności i wilgotności. Tak przeanalizowane właściwości danego rodzaju ekogroszku umożliwią dopasowanie jego potencjału do ocieplanej powierzchni, co z pewnością przyniesie satysfakcję.

Oferta hurtowa

Pan Groszek prowadzi również sprzedaż hurtową. Oferujemy ekogroszek, pellet oraz węgiel w atrakcyjnych cenach. Na tę chwilę dla naszych partnerów przygotowaliśmy:

  • miał 0-25 mm
  • groszek i ekogroszek luzem 5/10-25 mm
  • orzech 50-90 mm
  • kostka 90-200 mm

Numer telefonu:
506-048-557

Napisz do nas:
e-mail: sklep@pangroszek.pl

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Pangroszek.pl
Average rating:  
 0 reviews