Ekogroszek jest uznawany za jeden z najbardziej ekologicznych rodzajów opału. Tuż obok pelletu oraz węgla najczęściej stosowany w domach oraz do ogrzania firm. Ekogroszek pakowany w workach można zakupić w sklepach internetowych, takich jak https://pangroszek.pl/ oraz w tradycyjnych składach opału, gdzie możemy zobaczyć jakość kupowanego towaru. Jak ekogroszku zapewniamy produkt najwyżej jakości w konkurencyjnej cenie na rynku.

Dlaczego warto podjąć współpracę z Panem Groszkiem? Posiadamy konkurencyjną ofertę na rynku, dobre ceny oraz produkt wysokiej jakości pakowany w workach . Ekogroszek workowany w hurcie dostępny jest u nas właściwie od ręki. Gwarantujemy bardzo szybki czas realizacji zlecenia bez dodatkowych kosztów. Posiadamy własny transport oraz niezawodną flotę partnerską. Wycena produktu obejmuje również dostawę do miejsca rozładunku lub jest możliwy odbiór osobisty własnym transportem.

W ofercie naszego sklepu posiadamy trzy gatunki ekogroszku https://pangroszek.pl/sklep/.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami za pomocą formularza https://pangroszek.pl/kontakt/ lub bezpośrednio mailowo: sklep@pangroszek.pl albo telefonicznie 506-048-557. I pamiętaj, że bardzo lubimy się targować 🙂 Nasze ceny dostosujemy do Twoich potrzeb.

Poniżej prezentujemy rodzaje ekogroszku w hurcie , jakie sprzedawane są w naszym sklepie.

Ekogroszek RED

Ekogroszek RED

 • 1 tona / 1000 kg
 • Wartość opałowa (w stanie roboczym) – 28 MJ/kg
 • Wartość opałowa (w stanie analitycznym) – 29,2 MJ/kg
 • Granulacja – 10-25 mm
 • Spiekalność (wg Rogi) – 10
 • Zawartość popiołu – 3,59 %
 • Zawartość siarki – 0,22 %
 • Wilgoć całkowita – 7,5 %
 • Zawartość części lotnych – 37,36 %
Ekogroszek Yellow

Ekogroszek Yellow

 • 1 tona / 1000 kg
 • Wartość opałowa (w stanie roboczym) – 24,8 MJ/kg
 • Wartość opałowa (w stanie analitycznym) – 27,4 MJ/kg
 • Granulacja – 10-25 mm
 • Spiekalność (wg Rogi) – 25
 • Zawartość popiołu – 7 %
 • Zawartość siarki – 0,4 %
 • Wilgoć całkowita 12,8 %
 • Zawartość części lotnych 32,20 %
Ekogroszek Blue

Ekogroszek Blue

 • 1 tona / 1000 kg
 • Wartość opałowa (w stanie roboczym) – 21,76 MJ/kg
 • Granulacja – 5-25
 • Spiekalność (wg Rogi) – 0
 • Zawartość popiołu – 3,4 %
 • Zawartość siarki – 0,13 %
 • Wilgoć całkowita – 19,2 %

Porównanie ekogroszku w hurcie

Właściwości Ekogroszek RED Ekogroszek Yellow Ekogroszek Blue
Wartość opałowa (w stanie roboczym) 28 MJ/kg 25 MJ/kg 22 MJ/kg
Wartość opałowa (w stanie analitycznym) 29,2 MJ/kg 27,4 MJ/kg
Granulacja 10-25 mm 10-25 mm 5-25 mm
Spiekalność (wg Rogi) 10 0 0
Zawartość popiołu max 4 % max 7 % max 4 %
Zawartość siarki 0,2 % 0,3 % 0,2 %
Wilgoć całkowita 8 % 12 % 19 %

Najwyższą wartość opałową w stanie roboczym posiada ekogroszek RED i wynosi ona 28 MJ/kg, najniższą zaś ekogroszek Blue przeznaczony do ogrzewania głównie w czasie niewielkich mrozów lub podczas jesieni czy wiosną. Czym wyższa kaloryczność tym więcej energii, lecz wybór ekogroszku powinien być przede wszystkim podyktowany indywidualnymi potrzebami. Ekogroszek w hurcie sprzedawany w sklepie Pan Groszek posiada podobną granulację. Oferowany ekogroszek w hurcie posiada od 0 do 10 ri spiekalności. Zbyt duża spiekalność utrudnia proces palenia w piecu. Na rynku przyjęto, że ta do 25 jest odpowiednia. Im niższa zawartość popiołu tym rzadziej musimy opróżniać piec. Nasz groszek posiada zaledwie od 3,4 do 7 proc. popiołu. Przyjmuje się, że im niższa zawartość siarki w opale, tym lepiej dla środowiska. Nasz ekogroszek posiada od 0,1 do 0,4 proc. siarki, co jest niewielką wartością. Ostatnim prezentowanym przez nas parametrem jest wilgoć całkowita, która oscyluje w granicy do 20 proc. Wilgoć całkowita nie powinna przekraczać 20 proc.

Teraz, gdy widzisz jakie rodzaje ekogroszku w hurcie sprzedajemy i co oznaczają poszczególne elementy możesz się z nami skontaktować i możemy rozpocząć współpracę!

Producent ekogroszku Pan Groszek

Producent ekogroszku Pan Groszek

Pan Groszek to bezpośredni producent ekogroszku workowanego. Ekogroszek od producenta prosto z kopalni to najlepsze rozwiązanie. Jak wynika z danych, aż 40 proc. badanych osób wybiera ekogroszek workowany, jako swój opał. Użytkownicy doceniają jego wartość opałową, niewielką zawartość siarki szkodliwej dla środowiska naturalnego i popiołu. Dla hurtowników to również świetne rozwiązanie. Ekogroszek workowany jest wygodny w składowaniu i chętnie kupowany, zatem jest na niego popyt.

Ekogroszek hurt to świetne rozwiązanie, jeśli prowadzisz skup. Na pewno znajdziesz na niego kupców!

Produkcja ekogroszku odbywa się w sposób ekologiczny i spełniamy wszelkie normy unijne, ograniczając ilość wydalanych spalin do atmosfery. Dzięki czemu powstaje czysty produkt, gotowy do sprzedaży. Znamy się na tym co robimy, a ekogroszek jest zawsze jest suchy. Dostosujemy się do Twoich potrzeb: worki mogą być nieoznaczone lub z logotypem Twojej firmy.

Co nas wyróżnia na rynku?

 1. Jesteśmy producentem ekogroszku.
 2. U nas masz pewność, że otrzymasz ekogroszek prosto z kopalni .
 3. Jesteśmy elastyczni i potrzeby klienta to priorytet.
 4. Szybkość i jakość świadczonych usług.
 5. Niezawodni od 2 lat.
 6. Wasz biznes jest dla nas ważny.
 7. Oferujemy ekogroszek o odpowiednich parametrach. Towar świetnej jakości.
 8. Jesteśmy otwarci na negocjacje.
 9. Działamy w poszanowaniu środowiska naturalnego.
 10. Posiadamy know how.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z ekogroszkiem, skontaktuj się z nami, a my podpowiemy Ci, jak sprzedawać, aby zarobić.

Ekogroszek workowany współpraca

Ekogroszek workowany współpraca

Zaopatrując się w skupie online Pan Groszek otrzymasz od nas najlepsze ceny hurtowe na rynku. Tani ekogroszek pakowany to nasz atut. Ekogroszek w workach to świetne rozwiązanie dla Twojego skupu.

Poniżej prezentujemy dwa warianty współpracy z nami.

I wariant współpracy

Masz skład opału? Czy sklep budowlany, którego ofertę chcesz rozszerzyć nowymi produktami? Dobrze trafiłeś, możesz zostać naszym partnerem w zakresie dystrybucji ekogroszku, w promieniu 30 km od swojej siedziby. Gwarantujemy wyłączność, tylko Ty będziesz miał nasz ekogroszek, wszystkie zamówienia skierowany do naszego sklepu internetowego w promieniu 30 km od Twojej siedziby będą skierowani do Ciebie, pod warunkiem,. że masz wykwalifikowaną kadrę pracowników, samochód dostawczy z windą oraz paleciakiem.

II wariant współpracy

Jesteś osobą decydującą w wyborze ekogroszku dla swojej firmy? Pisz do nas śmiało, mamy coś, co możemy Ci zaproponować, a mianowicie nasz sklep za punkty lojalnościowy. Będziesz je otrzymywał za każdą kupioną tonę przez Twoją firmę. Katalog nagród cały czas się rozszerza, a wybrać coś dla siebie można tu https://katalog.pangroszek.pl.

Dostosujemy się do Twoich potrzeb, zrobimy to właśnie tak, jak Ty to sobie wyobrażasz 🙂

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto nas wybrać?

Jako producent ekogroszku sprzedajemy sprawdzony towar. Charakteryzuje go jakość. To najlepszy ekogroszek, jest suchy i bez spieków, bez mieszanek, a zawszę dostaniesz to, za co płacisz i co jest w naszej ofercie. Nasz ekogroszek jest błyszczący i płukany . Do każdej wysłanej tony ekogroszku załączamy świadectwo jakości. Z certyfikatami naszych ekogroszków można zapoznać się wchodząc do naszego sklepu internetowego tu https://pangroszek.pl/sklep/ wybierając produkt, który Cię interesuje.

Przewieziemy całe 24 tony ekogroszku workowanego pod Twój dom, posiadamy własny transport oraz mamy niezawodnych partnerów w zakresie dostaw całopojazdowych. Płatności dopasujemy do Ciebie, jest możliwość akredytywy lub płatności odroczonej dla stałych klientów.

Sprzedaż ekogroszku workowanego to my!

Lubimy to, co robimy, a najważniejsze że znamy się na tym! Jesteśmy producentem ekogroszku, który działa od dwóch lat na rynku: https://pangroszek.pl/o-nas/. Współpracujemy ze skupami i z największymi firmami w kraju. Pomożemy rozpocząć sprzedaż ekogroszku i przekażemy Ci niezbędny know how. Sprzedaż hurtem odbywa się szybko i bez kłopotów. Ekogroszek sprzedajemy w workach . W naszej ofercie posiadamy:

 1. Ekogroszek polski ekogroszki polski są cenione na rynku i często wybierane przez skupy. Charakteryzują się czystym składem i dobrymi właściwościami.
 2. Ekogroszek rosyjski – świetny produkt, płukany . Idealnie dostosowany do okresu grzewczego o doskonałych właściwościach.
 3. Ekogroszek rosyjski jest ceniony na całym świecie. Raport Agencji Rozwoju Przemysłu wskazuje, że do Polski importowanych jest aż 70 proc. opałów z Rosji. To świadczy o świetnej jakości ekogroszku.
 4. Ekogroszek czeski – ten rodzaj ekogroszku jest ceniony na rynku. Ma doskonałą granulację, niską zawartość popiołu i jest ceniony przez klientów.
 5. Ekogroszek kolumbijski – posiada wysoką kaloryczność i niską spiekalność. Doceniany przez klientów na całym świecie. Jest bardzo konkurencyjny cenowo.

Zapraszamy do współpracy